24.10.2009 00:00

Ml.př. SK Dolní Chabry - FK Slavoj Vyšehrad 2:1

KLESÁME NA DNO TABULKY

Sestava: Nicolas Labaj, Kuba Dobeš - Kristián Kubík, Lukáš Toman, Honza Paleček, Oleg Pryshlyuk, Vlaďa Blanuta - Saša Rakita, Tony Sejdia, Thomas, David Martinec - Artur Grau, Ogi Veselinovič
Komentář k utkání:
Po příjezdu do Chaber nás nejdřív přivítaly slepice na hřišti a studená kabinka, což na našich tváří vyvolalo úsměvy, bohužel po zápasu se smáli jen domácí. Kluci si vychutnali kalich hořkosti až dna - dostat vlastní gól 1 minutu před koncem je prostě pech. Na těžkém terénu byli víc než vyrovnaným soupeřem a zasloužili si minimálně remízu.
Jako pokaždé jsme inkasovali v prvních minutách, ale ze sbíraných zkušenostech kluci nesvěšili hlavy a v polovině utkání Ogi utekl obráncům a tvrdou střelou vyprášil brankáři Chaber rukavice a balón skončil za brankovou čarou. Ještě teď brankaři svědí ruce...
V druhé půli šel místo Nicolase do brány Kuba a zabránil jednomu jistému gólu, kdy po přímém kopu vytáhl balón konečky prstů na břevno a poté ho Honza uklidil do bezpečí jeho náruče. Hra se přelévala ze strany na stranu a bylo jasné kdo dá gól ten vyhraje.
5 minut před koncem krásně po křídle zatáhl míč Oleg a Ogi prodloužil na Sašu (konečně začínají kombinovat) a Saša se ocitl sám před gólmanem, bohužel kdyby se nesnažil zastavit si míč a rovnou střílel z voleje, tak by nikdy nestihli obránci se vrátit a ukopnout mu ho. Nevadí, časem na to kluci příjdou sami, v tréninku to tolik nevadí, ale v zápasech tyto drobnosti rozhodují utkání. Jak se říká "Nedáš-dostaneš" tak se to do puntíku vyplnilo. Pár sekund před koncem Chaberský útočník centroval před naši branku a Thomas neštastně změnil směr míče, místo do náruče Kuby, do naší sítě. Dvakrát škoda, na jaře je na Vyšehradě určitě porazíme.
Nejlepší hráč: Oleg
Trenéři: Toman a Martinec
 

—————

Zpět