14.11.2010 23:00

Ml. př. Bohemians - Dolní Chabry 1:3 (0:0) - 11 zápasů/11 vítězství

K magnetu podzimního kola (duel 1. s 2.) jsme vyrazili na hřiště Bohemky na daleký Šeberov. Přivítalo nás nádherné slunečné počasí, ovšem čekal nás náš neoblíbený povrch – umělka, na které jsme letos hráli poprvé.

Na našich klucích bylo od začátku vidět, že na tento povrch nejsou zvyklí a rozehrávka jim dělala problém. Postupem času si naši hráči zvykli a začali hrát svou hru – nátlak a těsný přístup k hráčům soupeře. Hra se odehrávala převážně na polovině soupeře, bez jasných gólových příležitostí, vyjma střel z dálky. První poločas tedy skončil remízou 0:0.

Po důrazné domluvě o přestávce jsme na soupeře vlítli jako uragán, a to doslova, neboť jsme dali v prvních 6 minutách tři góly. První gól byl tak rychlý, že není zachycen na videu, ale byl po hezké akci kdy Maty přisunul na Jirku a ten otevřel dnešní skóre na 0:1. Druhý gól padl po jednom z krásných dalekonohých výkopů Vojty, který  zpracoval Luky, kterému se zakončení nepodařilo na 100% a tak dorážel číhající Alex u levé tyče. Naši poslední gólovou akci Přichystal Luky, když tahal po lajně, přihrál na Matěje, ten oklamal protihráče a místo zakončení přihrál míč na Alexe, který ideálně číhal zase u levé tyče a umístil rychlou přihrávku do prázdné brány. Čestný úspěch soupeře přišel po jeho standardní situaci, kdy hráč č.12 trefil z přímého kopu přesně do růžku naší brány a Vojta neměl ani šanci zareagovat.

Dnešní zápas byl velmi povedený a hrál se oboustranně hezký fotbal. Naše výhra byla zasloužená, nutno podotknout, že Bohemka nastoupila s hráči ročníku 2003. I tak pro nás byli jedni z nejtěžších soupeřů a těšíme se na odvetu na jaře u nás na trávě. Za celkový přístup k dnešnímu zápasu jsme si dnešní výhru zasloužili, na klucích byla vidět touha po vítězství. Je hezké, že i když je to naše 11.vítězství v řadě, tak to kluky baví a nás rodiče taky! KLUCI DĚKUJEM!

Góly: Alex (2), Jirka (1)

Přihrávky: Maty (2), Luky (1)

Sestava: Vojta Vyšín, Marťas Švehlík, Kryštof Latka, Maty Horáček, Jirka Šmicer, Luky Böhm, Alex Bárta, Áda Fidra, Kryštof Rejka, Ondra Kadavý a Zdenda Jakubínský

 

—————

Zpět