06.11.2017 15:35

mladší žáci jsou první v podzimních částech obou hlavních soutěží

Ahoj sportovci, opět mladší žáci ukázali, co umí. Včera porazili  Háje v Jihovýchodní lize a zajistili si tak jasné první místo po podzimní části soutěže. Za podzim ztratili pouze dva body. JEN TAK DÁL!!!

V další soutěži jsme hráli doma s dlouhodobým lídrem naší skupiny o první místo podzimní části.

Tento zápas poznamenal význam výsledku na konečném pořadí hlavní soutěže. To ovšem platilo pro oba tábory a fotbal to byl především ubojovaný nežli pohledný. A jak to tak bývá, vyhrává ten, kdo tam dá více srdíčka a dalších atributů, jako například fotbalové chytrosti, sebeobětování, nebo v neposlední řadě odvahy. A to vše jsme tam viděli. To také rozhodlo. Krásných 2 : 1 pro nás.

Se skromností nám vlastní můžeme zhodnotit podzimní část snad jen tak, že to snad už nemohlo být lepší!!! Pokud přičteme přivezené trofeje s turnajů, a to i za individuální výkony. Pokud přičteme podporu klubu, rodičů a všech co pro náš tým něco udělá či pomůže. Pokud vyzdvihneme to, že jsme neměli nějaké vážnější zranění, krom nějakých puchýřů! Ty k tomu prostě patří včetně modřin, protože to by prostě nebyl fotbal. A ještě přičteme důležitou věc, a to tu, že to kluky prostě baví a že na tréninku máme stále plný stánek. No nezbývá říci nic jiného nežli - JEN TAK DÁL!!!

Ještě k závěrečnému shrnutí podzimu:

za podzimní shrnutí v restauraci U Karla bychom rádi poděkovali personálu za ochotu a trpělivost. V programu jsme tradičně soutěžili v různých kvízech, kde opět kluci oproti trenérům měli navrch, což je dobře a je znát, že tahle fotbalová partička si prostě žije svůj fotbalový život. Také byla na programu hlavní cena trenéra za největší pokrok hráče. Tu si vybojoval za velký kus práce, jak na sobě tak i pro tým, Vytalij Yvanickii. Od léta jsi chlapče udělal velký kus práce! Gratulujeme!!!

Krom řízečků a hranolek byla na závěr naplánovaná sladká tečka v podobě dortů. A ty teda byly, to můžeme potvrdit. Pověstnou třešničku na dortu a také především tu fotbalovou si ovšem na závěr vychutnal trenér. Kluci, ta tedy byla!!!

L + J

—————

Zpět