08.11.2010 11:00

Internacionálové: Chabry x Poběžovice

 

      Dne 28.října 2010 jsme odehráli 27.utkání v letošním roce, s tradičním soupeřem „Rychlé šípy“ Pobřežovice, okr. Domažlice.

      Našemu soupeři jsme měli co vracet, poněvadž v Pobřežovicích, kam zajíždíme vždy v srpnu v době konání Chodských slavností, jsme dostali dost veliký výprask, že si radši ani nepamatuji konečné skore. To ovšem nemělo vliv na krásné chvíle, které jsme potom prožili v Domažlicích na pouti.

      28.10. byla naše manažerská práce velice usnadněna, poněvadž se nám na domácí zápas hlásili všichni fotbalisti, kteří měli na státní svátek volno.

Jen zopakuji naši sestavu: Marek Jaroslav, Machala Josef, Henzelín Miloslav (Berun), Hon Václav, Hronek Jiří, Hluší Luboš, Hluší Stanislav, Pařízek Jiří, Kanaval Břetislav, Havlíček Vlastimil, Zahrádka Roman, Halilovič Sabit, Böhm Pavel, Klouček Petr, Teč Radek, Linek Tomáš.

Škoda, že se zápasu nemohli, anebo nechtěli, zúčastnit naše opory z utkání v Drásově.

Jirka Fišmistr dal přednost výlovu rybníka, Václav Klikorka dělal tentokrát pouze diváka.

Velký kouzelník v bráně a majitel jediné vychytané nuly v posledním období Jarda Rodr dal přednost v bráně mladšímu kolegovi a sám prováděl manažerskou a občerstvovací činnost a musím říct, že dobře a velice zodpovědně.

      Utkání řídil Vlastimil Šilhavecký. Dostal důvěru a nezklamal. Zápas měl pevně v rukou.

      Soupeř přijel jako vždy v posledních letech ve velice silné sestavě. Obzvlášť velikou radost jsem měl z hráčů Jiřího Linharta, Václava Frčka a Toníka Julínka, se kterými jsem v dobách svého dětství v Pobřežovicích hrával. Jirka Linhart se zúčastnil i našeho bájného fotbalového zájezdu na Civil services do Londýna v roce 1997. Jirka je srdcem týmu Pobřežovic a veliký kamarád.

       Fotbalový zápas měl velice dobrou úroveň a myslím si, že mladší fotbalisti SK Chabry měli přijít ve větším počtu, aby se přiučili fotbalové chytrosti. Chvílemi se na hřišti opravdu rozdávala fotbalová radost. Hrálo se s láskou a bez faulů.

Tentokrát nechci zvlášť nikoho vyzdvihovat. Zápas skončil naším vítězstvím 3:2 a všichni byli výborní. Tři góly za nás dal Tomáš Linek, kterému je 35 let a dá se říct, že je to pro něj povinnost. Hráč základu „A“ týmu se prostě musí předvést. Další mezi nás zapadl Pavel Böhm, trenér žáků, který za nás odehrál první zápas. Hrál velice dobře, je pro nás velkou posilou. Miloslav Hofmann se opět nezúčastnil a přišel až na pozápasové přátelské posezení. I za to jsme byli my i soupeř rádi ( Jirka Linhart).

Pozápasové posezení proběhlo jako vždy v přátelské atmosféře v naší hopůdce na hřišti.

 

                        Těšíme se na setkání v příštím roce 2011.

                         Jedeme v srpnu !!!

 

 Zapsal: Rodr Jaroslav, mladší manažer

                Šperl Václav, starší manažer

—————

Zpět