17.10.2010 00:00

dorost - 17.10.2010 SK Citadel Dolní Chabry - INFERNO 4:0 (2:0)

 datum 17.10.2010 SK Citadel Dolní Chabry   -   INFERNO      4:0  (2:0)             

hodnocení mužstva - "2"

Góly : Richard -2; Kotek - 2

 

Sestava + hodnocení:

Brána: PFEFERLE – 2,5 – dobrý výkon. Neudělal chybu.

Obrana: ŠRĚPÁNSKÝ – 1,5  - pěkný výkon. Jistý, důrazný. Stále zbytečně dlouho vede míč. BÁRTA – 1,5 – pěkná, jistá hra beka. V hlavičkových soubojích byl nepřekonatelný. SVÁROVSKÝ – 2- pěkný výkon. Jeho důraz je nepřekonatelný. Pozor velmi často používá ruce a lokty. Stále se objevuje zbytečná a nesmyslná „zbrklost v rozehrávce. ŠTERCL – 1,5 – opět velice kvalitní hra levého obránce. Soupeři v podstatě nic nedovolil.

Záloha: NESVADBA – 1,5 – pěkný bojovný výkon. Stále limitován zraněním, ale srdce pro hru, sehrání je příkladné. Dokázal zastoupit v obraně, Tah na bránu po křídle je ukázkou, že je potřeba podstatně více míčů. Žádný míč pro něho nebyl ztracený. Richard - 1 – co napsat? Výborný výkon. Dirigent, tahoun. Přehled ve hře. Věděl, že pokud může, křídla mu otevřou obranu, prosadí se. A PROSADIL SE.  NACHTMAN – 1,5 – ano, výkon, který od něho očekáváme. „Hračička“, který s míčem ukázal, že umí, ale schopen jezdit celý zápas. Škoda jen, že z jeho strany přicházely méně „pevné“, přesné přihrávky. Poté však bojoval. Nenechal soupeře hrát. HORSKÝ – 1,5 – velice dobrý výkon. Je to bojovník, který se neohlíží na zbytečné řeči. Jede na doraz. Je na něm vidět kvalitní přístup v tréninku. Jednoznačně se to odráží ve hře, kterou předvádí.

Útok: ŠROUBEK – 1,5 – znovu lze pouze konstatovat. Ano to je hra, kterou od něho očekáváme. Na hrotu lítal, bojoval, přesně tak jak měl. Stále se však projevovalo podstatně více klidu při závěrečném zpracování míče a zakončení. ČERVENKA – 2 – útočník, kterého je potřeba jak sůl. Neustále limitován, tak jako v tomto zápase, zdravotními problémy. To se poté odráží na fyzické kondici. ANO, MUSÍ ji podstatně zvýšit. Jinak jeho sklepávané míče a hlavičkové souboje, to je to co je potřeba.

   

Střídání : NEKOLA (60´)– 2,5 – dobrý výkon. Neudělal chybu. Pozor na zpracování vysokých míčů. Nebrat je holení. Je to však trvalý problém. Od toho se potom odvíjely pro něho těžké situace, které však vyřešil. GÖRNER(41´)  – 1,5 - ano, pěkný, bojovný a kvalitní výkon. V jeho hře však nebylo jasné, proč nehraje plně s mužstvem. Rychlý, důrazný. Ale někdy zbytečně dlouho držel míč, který následně vedl ke ztrátě, namísto toho, aby si sehrál. Stále se objevoval nedostatek ve zpracování vysokých míčů, které se od něho zbytečně spíše odrážely. Stejně jako přihrávka, která byla zbytečně prudká. Dal nepřesnou přihrávku a poté se zlobí na spoluhráče, že to nedoběhl, nebo pro přihrávku nejde. Škoda.  KOTEK(41´) - 2 ­ - nebyl to špatný výkon. Po dlouhé době jsme u něho viděli řešení útočné akce přesně tak jak bychom očekávali podstatně častěji. Spíše vždy!!! V klidu si zasekl, BEZ PATIČKY, počkal si co udělá brankář a vsítil. Škoda, že se podstatně více „nezdržoval“na hrotu a neatakoval soupeřova obránce. Zbytečně se často stahoval do středu hřiště.

 

ZÁVĚR: VÝBORNĚ. Sehráli jsme kvalitní utkání. Podle tabulky by se mohlo zdát, že se jednalo o soupeře, se kterým by „neměl být problém“. Pozor. Také soupeři je nutno uznat, že předvedl kvalitní výkon a pouze díky naši hře jsme mu nedovolili uhrát lepší výsledek. Rozhodně tohoto soupeře nelze pro odvetu podceňovat. Je pravdou, ž e jsme mohli zvítězit podstatně vyšším rozdílem. Nebylo to dáno tím, že by se naši hráči nedokázali prosadit a dostat se do šance. NE !!! Nedokázali jsme naše šance proměnit. ONO, TO JE NAŠE TRVALÁ CHYBA.  Neproměníme naši šanci a dostaneme „čudlu“. Je však potřeba vyzdvihnout přístup všech hráčů ke hře. Byl to výkon, na který se dalo dívat, což potvrdili také diváci. A to je to proč to mimo jiné hrajeme. Nejen pro sebe, ale také pro diváky !!!

—————

Zpět