15.09.2010 00:00

dorost - 15.09.2010 SK Citadel Dolní Chabry - FSC Libuš B 2:5 (1:1)

 datum 15.09.2010    SK Citadel Dolní Chabry   -   FSC Libuš B      2:5  (1:1)             

hodnocení mužstva - "2"

Góly : Bárta, Dominik

 

Sestava + hodnocení:

Brána: PFEFERLE – 1,5 – opět podal výborný výkon. Dobrý pohyb v pokutovém území. To co šlo, chytil.

Obrana: ŠTĚPÁNSKÝ – 1,5 – v zápase ukázal, že na rozdíl od minulé sezóny výkonnostně vyrostl. Honza J. – 1 – výborný výkon dirigenta obrany. Hrál přesně to co jsme od něho očekávali. Dát řád do činnosti obrany. SVÁROVSKÝ – 1,5 – dobrý bojovný výkon. Dříč s obrovskou snahou. Pozor na zbytečnou zbrklost. Udržet si více klidu při rozehrávce. Pozor na bránění soupeře. Je potřeba ho mít stále před sebou.  ŠTERCL – 1,5 – podal pěkný výkon. Velice platný člen obranné čtveřice.

Záloha: NESVADBA – 1,5 – svoji hrou ukázal, o kolik více mu sedí pravá strana. Pokud dostane míč do lajny, dokáže potáhnout. Bojovník, který „jezdí“ po celou dobu. Nevypustí souboj ani se soupeřem o dvě hlavy vyšším. KOLÁŘ – 1,5 – pěkný výkon. Dokázal si vybírat místo. Snažil se rozehrávat. Škoda jen delšího vedení míče, které následně vede k jeho atakování a zbytečné ztrátě.  Dominik – 1 -  není co dodat. Dirigent, tak jak se na hráče jeho úrovně patří a s čím jsme počítali. Vekou škodou bylo, že toho nedokázali svoji aktivitou daleko více využít naši útočníci.  HORSKÝ – 2 – snažil se, „jezdil“, bojoval. Dobrý výkon. Je potřeba zapracovat na zpracování míče a hlavně na klidnější, přesnější rozehrávce.

Útok: ČERVENKA – 2,5 – snažil se. Očekávali jsme však daleko větší aktivitu v napadání soupeřových obránců při jejich rozehrávce. Neplnil pokyny hry „na hraně“. Potom měl vždy velice daleko k míči, který šel za obranu. Byly tam světlé okamžiky, kdy dokázal využít své výšky, ale očekávali jsme více. BÁRTA – 2,5 – také od něho jsme očekávali daleko více. Jeho agresivní, bojovná hra se vytratila. Stejně jako David, neplnil úkol hry „na hraně“. Pouze jednou se tato hra povedla a výsledkem byl náš vyrovnávací gól na 1:1. Jinak ale svoji hrou nenaplnil to co jsme očekávali.

   

Střídání : NEKOLA – 3 – hrál to co jsme od něho očekávali. Ukázal obrovskou snahu. Přesto se však dopustil několika fatálních chyb. Uhnout ve zdi při přímém kopu – nemyslitelné. Nahrávat z rohu pokutového území doprostřed, kde je soupeř – nemyslitelné. Takto sami, vlastními chybami potom přetěžujeme vlastní obranu.  GÖRNER – nehodnocen -  nastoupil po delší době. Byla znát nerozehranost a cca po 10 minutách došlo ke zranění. Škoda.

 

ZÁVĚR: Co říci celkově k proběhlému zápasu. Hráli jsme dobrou hru proti velmi dobrému soupeři. Pokud toto bylo „B“ mužstvo soupeře, tak potom, jak asi vypadá „A“? Soupeř byl skutečně dobrý a proto se za prohru nemusíme stydět. Mohou nás pouze mrzet góly, které jsme obdrželi na základě naší nedisciplinovanosti. První gól jsme vstřelili sami. Druhý gól jsme obdrželi, protože jsme nebyli důslední v bránění soupeře v prostoru před naším velkým vápnem a ten měl dostatek času ke střele. Přímý kop jsem komentoval. Další gól jsme obdrželi po nedůsledném obsazení útočníků soupeře. To že obránce stojí vedle a soupeř má tak čas ke zpracování. Domýšlet se, že ho doběhnu, to byla a vždy je špatná domněnka. To se také potvrdilo. Celé mužstvo je však potřeba pochválit za obrovskou bojovnost. Zápas nám ukázal, že ta cvičení, která provádíme při trénincích mají smysl. To nám ukázal především soupeř. Přihrávka spoluhráči a okamžitý pohyb do volného prostoru = nabídnout se. Nikoliv odehrát a zůstat stát. Nemusíme se však za náš výkon vůbec stydět a sami jsme si dokázali, že můžeme a dokážeme hrát i s takto kvalitním soupeřem.

—————

Zpět