11.04.2011 09:41

dorost - 10.04.2011 - Čechie Smíchov - SK Dolní Chabry

 10.4.2011, 15:00 > Čechie Smíchov - Chabry  (Čechie Smíchov  T.)     2 : 4   (0:2)

Ve třetím zápase jarní části jsme se konečně dočkali vítězství. Soupeř se na nás speciálně připravoval, protože nám chtěl vracet jejich porážku, kdy jsme v předchozím domácím zápase obrátili stav  1:6 v naše vítězství 7:6. O to více je naše vítězství cennější.

Sestava byla postavena útočným směrem, na tři útočníky s důrazem na záložní řadu, aby byla trvale v pohybu a nenechávala prostor pro sbírání míčů soupeři a umožňovala jejich rozehrávku. Aby posílali míč našim útočníkům bez zbytečného vedení míče. Což bylo plněno a v 15´ bylo realizováno po přihrávce Mirka a Honza Kolář se nemýlil 0:1. Soupeř nás ohrožoval sporadicky a pokud vystřelil, tak nepřesně. Ve 31´ jsme zahrávali rohový kop – Honza Kolář. Ve skrumáži se zle orientoval soupeř a hlavičkou do vlastní brány zvýšil náš náskok na 0:2.

O poločase jsme nabádali hráče, abychom se neuspokojili se stavem. Vítr bude hrát ve prospěch soupeře. Že je nutné se vyvarovat zbytečného faulování za použití rukou. Že je nutné být u soupeře, neumožňovat mu zpracování míče. Být důrazný, avšak bez faulu.

Druhý poločas jsme zahájili dobře. Hráči plnili to co jsme si řekli. A to také v 52´ vyplynulo v náš třetí vstřelený gól Honzou Kolářem (asistenci jsem nezachytil). Bezprostředně poté 53´, po rozehrávce se soupeř dostal k rohovému kopu, kdy si vybral slabší chvilku Tomáš a soupeř snížil na 1:3. To nás však na kolena nesrazilo. Stále jsme hráli svoji hru. V 56´ jsme se dostali k přímému kopu, který realizoval Martin. Přesnou střelu brankář soupeře pouze míč vyrazil a David svým důrazem vyražený míč s přehledem zasunul a bylo 1:4. Následně byla hra neurovnaná z jedné i ze druhé strany. Zbytečně pouze nakopávané míče. V 62´, po jednom ze závarů v našem velkém vápně, se podařilo soupeři protlačit míč do naší sítě na 2:4. To však bylo vše, na co se soupeř zmohl. Je pravdou, že soupeř nastřelil jednou břevno a tyč. Na druhou stranu střelecké pokusy Honzy Koláře zaváněly gólem.

Ukázali jsme, že hrát fotbal týmově dokážeme, pokud hráči plní to co je po nich požadováno. Proto jsme naše nasazení, důsledný přístup ke hře dokázali realizovat v naše vítězství. Nesmí nás to však vůbec ukolébat. Naopak je třeba na sobě dále pracovat a odstraňovat herní nedostatky.

Hodnocení: Pfeferle – 6; Štěpánský – 8,5; Bárta – 9; Svárovský – 7,5; Štercl – 8,5; Šroubek - 8, Görner – 8,5; Nesvadba – 8; Kolář – 9; Červenka – 8,5;  Horský – 7,5 (32´-Nekola - 6)

Góly: Kolář -2x, Červenka, vlastní soupeře                     Asistence: Šroubek, Kolář, Bárta

Nejlepší hráči: Bárta, Kolář, Görner,

—————

Zpět