17.02.2011 07:28

dorost - 06.11.2010 SK Citadel Dolní Chabry - Královice 2:0 (1:0)

datum 06.11.2010 SK Citadel Dolní Chabry   -   Královice     2:0  (1:0)             

hodnocení mužstva - "4,5"

Góly : Horský; Pfeferle

 

Sestava + hodnocení:

Brána: KOTEK – 1,5

Obrana: ŠRĚPÁNSKÝ – 2,5; SVÁROVSKÝ – 2,5;  ŠTERCL – 2,5; NEKOLA (60´)– 3,5

Záloha: NESVADBA – 4 ;  NACHTMAN – 4,5; KOLÁŘ – 4,5;  HORSKÝ – 3,5;

Útok: ŠROUBEK – 4; PFEFERLE – 3,5;

 

Střídání :GÖRNER(41´) – 4;

 

ZÁVĚR: nelze hodnotit jednotlivce, protože by se jednalo pouze o kritiku. Vyjma brankáře, který velice mile překvapil a byl schopen si obranu dirigovat.

ANO, utrpěli jsme výhru. Doslova do písmene. Plně jsme se podřídili hře soupeře. Střed zálohy byl zcela „plonkový“. Ve druhém poločase jsme vůbec nehráli po křídlech. Pravá strana jako by neexistovala. Uprostřed hřiště tolik ztrát míče, bez bojovnosti dohrání, že nakonec se stávala naše obrana přetížena, přestože soupeř hrál o dva hráče míň. NAŠTĚSTÍ !!! To co jsme nebyli schopni proměnit je neomluvitelné. Půl metrů před brankovou čárou a nejsme schopni dopravit míč do brány. Pět samostatných nájezdů bez absolutního efektu. Položit míč na zem a sehrát si, především ve druhém poločase, to bylo něco co jsme absolutně nezvládali. O hře do křídel ani nemluvě. Útočník jde do křídla a střed zálohy, namísto aby to dala do křídla to veze do středu a tam to ztratí. NEMŮŽE !!! Proč to vozí, proč dře sám namísto aby sehrál. Pokud sehraje a dá to na křídlo, tak to „do špeku“. Co asi spoluhráč s takovou přihrávkou udělá? Namísto toho aby byl s ticha a zpytoval „sám svědomí“  ještě nadává na spoluhráče. Útok ? Když se snažili, tak to bylo velice málo. Pokud budeme skákat pouze jako „střelené srny“, při každém kontaktu se soupeřem padneme, tak to nemá absolutně šanci na úspěch. O zvednutí hlavy při samostatném nájezdu ani nemluvě. Ptám se „Kde byli ti hráči, kteří byli v pátek na tréninku? Byli to ti sami?“ Ano byli, pouze nedodržovali to co hrát měli !!!

Shrnutí, pokud nebudeme chodit na trénink, trénovat základní hráčské dovednosti, tak naše hra bude vypadat tak jak vypadala. Prostě, za předvedenou hru jsme se mohli stydět !!!  A vůbec nic na tom nezmění to. Že jsme vyhráli. To byla naše povinnost. My jsme totiž měli vyhrát „10:0“ a více. Namísto toho jsme to plácali. 

Tak jak jsem uvedl výše, pokud se podstatným způsobem nezlepší účast na tréninkových jednotkách a přístup v nich, nebudeme „kecat“ co ano a co ne, ale budeme makat, tak to samo o sobě nahoru nepůjde. Nakonec budeme prohrávat i s takovýmito soupeři. A to bychom skutečně nechtěli. ¨

ZNOVU LZE POUZE OPAKOVAT : UTRPĚLI JSME VÝHRU !!!

—————

Zpět