03.04.2011 15:03

3. místo starší přípravky na turnaji ve Kbelích a titul nejlepšího střelce pro Martina Kvapila

Za krásného nedělního počasí se mužstvo starší přípravky zúčastnilo ttradičního urnaje o Kbelský koláč. Do turnaje jsme vstoupili nešťastnou prohrou s Ďáblicemi 1 : 0. Když nás soupeř vyučil z efektivity. Po zahození řady golových příležitostí (Martin Š., Martin K.) dal soupeř hezký gol hravou z rohového kopu. Abychom se udrželi ve hře o postup ze skupiny, tak jsme museli v dalších zápasech bodovat. Zápas ze Spartou dívky naši kluci zvládli výborně. Střelecky se probudil zejména Martin Kvapil, který 2 hezkými brankami rozhodl o našem vítězství 2 : 0. Poslední zápas ve skupině nám stačila remíza, ale naši hráči chtěli vyhrát, což se jim nakonec povedlo. Střelcem byl opět Martin Kvapil. Ze skupiny jsme postoupili tak z prvního místa.

Čekal nás tak klíčový zápas s Pragou o postup do finále. Bohužel, v tomto zápase byla šťastnější Praga. I když jsme měli po celý zápas více ze hry a kopali řadu rohových kopů, tak branku jsme dát nemohli. To naopak Praga ze 3 střel na naši branku dala hned 2, takže zvítězila 2 : 0 a na nás čekal souboj o 3. místo.

V zápase o 3. místo jsme nastoupili opět proti Ďáblicím, které vypadli v druhém semifiále na penalty. Zápas jsme zvládli lépe než Ďáblice a po celý zápas jsme byli lepším týmem. Skore zápasu otevřel Martin Škurek, jehož dalekonosnou střelu brankář Ďáblic neudržel. Druhou branku vstřelil Jirka Šmicer a pojistil naše vedení. Další šance Martina Kvapila, Matěje a Bořka zůstaly nevyužity, ale i tak jsme zaslouženě zvítězili a získali velice pěkné 3. místo.

Třešničkou na dortu bylo ještě získání ocenění za nejlepšího střelce turnaje, které si odvedl dnes velice dobře hrající Martin Kvapil. Gratulujeme. Pochválit musíme však dnes celé mužstvo. Všichni hráči bojovali a až na zápas s Pragou předvedli ve všech zápasech pohledný fotbal se snahou o kombinaci. Chabry vstřelili nejvíce branek ze všech 8 mužstev a naše hra se musela dnes líbit.

Sestava: Martin P. - Naty, Matěj H., Tomáš C. - Matěj, Martin Š., Marek, Bořek, - Jirka, Martin K, David.

—————

Zpět