13.03.2012 12:18

Předpřípravka 2005 - Turnaj Litoměřice dne 11.3.2012

Dne 11.03.2012   jsme opět odehráli perfektně zorganizovaný halový turnaj pořádaný oddílem z Litoměřic. Tak jako vždy to nemělo chybu. Celková atmosféra se nesla v přátelském duchu a musela nadchnout jak hráče, tak zúčastněné rodiče.

My jsme se účastnili ve složení:

  • Jan SLOSIARIK, Jiří VAJNAR, Patrik VLČEK, Dominik BEK, Martin, STRÁNSKÝ, David VOKURKA, Ondřej SVOBODA

Turnaj byl kvalitně obsazen. Kde se hrálo „každý s každým“.  Tak jako vždy musíme konstatovat, že jsme našemu klubu ostudu neudělali. Nic na tom nemění skutečnost, že jsme žádný ze zápasů nevyhráli. Ukázali jsme ale, že se dokážeme „poprat“ s kýmkoliv a nedáme kůži zadarmo. Nebyl jediný z našich hráčů, který by jakoukoliv chvíli v zápasech vypustil. Byla radost sledovat, jak se kterýkoliv z nich snaží zapojit se do hry. Že to nevyšlo? No to je prostě tak. Vždyť to hrajeme  a učíme se půl roku. O to více je pozitivní, že se kluci dokáží postavit proti soupeřům, kteří to hrají a seznamují se s fotbalem podstatně delší dobu. A právě proto se za předvedenou hru a výkony nemusí vůbec stydět. Žádné „dardy“ jsme nedostávali Spíše by se dalo říci, že jsme odehráli, pro nás, smolné zápasy. Ale to je prostě fotbal. Našim soupeřům můžeme pouze poděkovat.

Výsledky:

FK Dolní Chabry

FK Loko Chomutov

0 : 2 

FK Dolní Chabry

FK Litoměřice 2006

0 : 2 

FK Dolní Chabry

FK Litoměřice 2005

1 : 1     (gól: Vlček) 

FK Dolní Chabry

Forward One  Děčín

2 : 4      (gól: Vlček, Stránský) 

FK Dolní Chabry

Arsenal Česká Lípa

0 : 2 

Jak sami vidíte, jednalo se o zcela vyrovnané souboje.  Již jsme neobdrželi drtivé porážky, ale soupeřům jsme byli vyrovnaným soupeřem.  Měli jsme obrovské šance, které jsme nedokázali proměnit. Na druhé straně je třeba říci, že soupeř především díky našemu gólmanovi (Jan Slosiarik)  neproměnil. Právě proto byl  Jan SLOSIARIK vyhlášen našim nejlepším hráčem mužstva. To však vůbec nesnižuje výkony jeho spoluhráčů. A to jak těch, kteří byli na hřišti, tak těch, kteří právě nehráli.  S mužstvem „žil“ v zápase každý z nich. A to je pozitivem.

Řekněme si otevřeně, poměřovat se a soupeřit s mužstvy, které to hrají 1,5 – 2 roky oproti nám, kteří to hrajeme 0,5 roku, je velice složité. Právě proto je potřeba naše hráče za předvedené výkony jen a jen pochválit. Je jen škoda, že nedokážeme stále plnit úkoly v útočné fázi. Atakování soupeře v rozehrávce, v tlaku na soupeře a na míč. Jen a jen to byl důsledek toho, že jsme podstatně více neskórovali.  A měli jsme na to. To však vůbec nevadí.       Výkony našich hráčů to nikterak nesnižuje.

Lze pouze opakovat, „Jsme hrdi na naše kluky“, jakým způsobem náš klub SK Dolní Chabry reprezentovali.  Opět ukázali, že chtějí a hrát umí.

S přátelským pozdravem
Trenéři: Vladimír a  Magdaléna Nesvadbovi

—————

Zpět