23.03.2012 10:43

2005 mladší přípravka -TURNAJ MOTORLET dne 18.03.2012

V neděli dne 18.03.2012 jsme se zúčastnili našeho posledního halového turnaje, který pořádal fotbalový oddíl ABC Braník. Jako vždy organizovaný bez chyby

My jsme se účastnili ve složení:

Jan SLOSIARIK, David PLZEŇSKÝ, Jiří VAJNAR, Martin STRÁNSKÝ, Dominik BEK, Sebastian BREINL, Matyáš HRAZDÍRA, Marek KOŠŤÁK

Nastoupili jsme pouze s hráči  ročníku 2005. Nově nás posílil  nový hráč,  Sebastián Breinl. Hra našeho mužstva byla postupně herně vzrůstající.

 Výsledky:

Chabry  -  Motorlet A      1 : 10

Motorlet B  -  Chabry      9 : 0

Temposauři    -  Chabry      2 : 1

Chabry  -  Real      4 : 1

Chabry  -  Tempodraci      2 : 4

Šeberov  -  Chabry      2 : 0

 Úvod turnaje, první dva zápasy nám vůbec nevyšly. Ony výsledky tomu také odpovídají. Naši hráči jako by „spali“, báli se hrát. Žádné výmluvy zde nepatří. Prostě jsme hráli špatně. V dalších zápasech, jako bychom naše kluky polili živou vodou. A to mělo za následek zcela vyrovnané souboje. V podstatě všechna následující zápasy jsme byli mužstvem, které trvale „tlačilo“. Šance, jasné šance, které jsme neproměnili nám poté v konečném výsledku chyběly. O to však vůbec nejde. V posledních čtyřech zápasech naši hráči bojovali a ukázali, že na turnaji nejsou pouze do počtu, ale, že se s nimi musí jakýkoliv soupeř počítat. Škoda jen těch příležitostí ke skórování. Prostě nám to tam nepadalo.

V posledních čtyřech zápasech je nutné vyzvednout výkon Honzy Slosiarika v bráně. Rány, které vychytal  - no bravóóó. Proto mu také hala tleskala. Velice mile překvapil svým výkonem Marek Košťák. Svůj kvalitní výkon, a s tím jsme počítali, předvedl Sebastian Breinl, který bude významnou posilou pro náš tým v následujícím období. To však vůbec neznamená, že bychom chtěli či měli snižovat výkon ostatních hráčů. Jirka Vajnar opět předvedl srdce bojovníka. Dominik Bek ukázal, jakým důležitým článkem mužstva je v útočné fázi. Překvapil Matyáš Hrazdíra svojí činností a nasazením v útočné fázi. A David Plzeňský, taková naše jistota zadních řad.

 Pokud odmyslíme první dva zápasy s Motorletem, tak můžeme být s předvedenými výkony spokojeni. Domníváme se, že takovéto hodnocení musí být i u ostatních diváků, kteří se turnaje zúčastnili.

 S přátelským pozdravem

Trenéři: Nesvadba, Nesvadbová

—————

Zpět