09.01.2012 09:56

Předpřípravka 2005-2007 - Turnaj MOTORLET - ročník 2006-2007 dne 8.1.2012

Vážení rodiče a všichni příznivci Chaberského fotbalu,
dne 08.01.2012 se naše Předpřípravka, ročník 2006-2007, našeho oddílu halový zúčastnila a čestně odehrála turnaj pořádaný oddílem Motorlet Praha.

My jsme se účastnili ve složení:
Jan KARBAN, David VOKURKA, Robin BĚLÍK, Šimon KULDA, Michal MLYNÁR, Štěpán MUCHA, Martin PAMĚTICKÝ, Jan SLOSIARIK, Lukáš VOLŠICKÝ

Výsledky:

Skupina „B“:
Chabry - Braník 0 : 5 Zápas, který musel zvednout ze sedadel všechny zúčastněné a „hleděli“. Sice jsme prohráli. Prohráli ale četně. Nedali jsme nic zadarmo, přestože výsledek tak nevypadá. Vítěz z předchozího turnaje to neměl do 9´ vůbec jednoznačné, kdy jsme drželi nerozhodný stav. Brankář (Honzík Slosiarik) podával brilantní výkon. Šance jsme měli, ale naši útočníci (Míša Mlynár, Štěpán Mucha) v rozhodujících šancích raději padali než aby se soustředili na vedení míče a následující střelu. Konečný výsledek rozhodně neukazuje stav na hřišti. Ale i o tomto je fotbal.

Admira „B“ -Chabry 4 : 0 Zápas, do kterého snad nastoupilo úplně jiné mužstvo, než hrálo proti Braníku. Zase jsme běhali všichni za míčem. Opět jsme v rozhodujících chvílích, kdy jsme mohli skórovat, padali. A přitom, víme velmi dobře, že na tohoto soupeře máme.

Chabry -Bohemians 1905 0 : 6 Nastoupili jsme proti konečnému vítězi turnaje. Velmi těžký soupeř, o čemž jsme věděli z jejich předváděné hře v předchozích zápasech. Opět se ukázal v nejlepším světle náš gólman (Honza Slosiarik). To co vychytal bylo perfektní a naše mužstvo držel do 8´. Potom ho ale naše obrana nechávala až moc často samotného na útočníky soupeře a my jsme byli opět nedůrazní v útoku. Proto jsme se nemohli divit stavu jaký byl. Přesto jsme šance ke skórování měli. Nedůraz v útočné fázi a nedodržování pokynů nám zabránil něco do sítě soupeře vsítit. Přesto musíme konstatovat, že výkon byl podstatně lepší než proti Admiře „A“.

O umístění: hráli proti sobě mužstva, která ve skupině skončila na 3. a 4. místě. 
Admira „A“ -Chabry 3 : 1 Branky: Mlynár V prvním zápase o umístění jsme nastoupili proti Admiře „A“. Po pěkné akci jsme šli do vedení brankou Michala Mlynára. A šli jsme do vedení zcela zaslouženě. Opět však přišla 8´ (asi naše krizovka), nedůraz hráčů v obraně a vysokou střelou soupeř vyrovnal. Při druhé brance se situace opakovala. Obránce ztratí míč a zůstane stát a sleduje soupeře, jak jde sám na našeho brankáře. Třetí gól jsme opět obdrželi, jako přes kopírák. NEDŮRAZ v obraně. Vysoké střely se velice těžko chytají. Soupeř nám ukázal produktivitu. Vystřelil 5x a dal 3 góly. My jsme sice byli před bránou, ale opět zbytečně v rozhodujících chvílích padali a domnívali se, že ze skluzu vsítíme. Při rozehrávce šli útočníci zpět, namísto aby soupeřovy obránce napadali a ztížili jim rozehrávku.

Dubeč -Chabry 0 : 2 Branky: Mucha, Bělík Byl to zápas, u kterého jsme si řekli, že to musíme zlomit. A podařilo se to, přestože to byl pátý zápas. Bylo vidět na všech hráčích, že toho mají dost. Přesto makali a šli za vítězstvím. První branky za mužstvo Dolních Chaber v mistrovském zápase se konečně dočkali Štěpán Mucha a Robin Bělík. Ze vsítěných branek byli spíše překvapeni, takže se začali radovat až poté, co jim to řekli spoluhráči. Asi tomu ani nechtěli věřit.

Druhý turnaj našich nejmenších – „fotbalových benjamínků“. Turnaj jsme odehráli čestně a většina zápasů byla skutečně vyrovnaná, přestože se to výsledkově nemusí zdát. Naši kluci ukázali zarputilost a snahu bojovat až do konce.

K pozitivům:
Brankáři – Mucha a především Slosiarik – předvedli vysoce kvalitní výkony, kterými ukázali, že dokáží podržet mužstvo v kritických chvílích. Takovouto obětavost pro mužstvo ale očekávají také od naší obrany. Domnívám se, že Honza SLOSIARIK, předvedl výkony za které si zasloužil být vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Ke škodě pořadatele, opět perfektně připraveného, si neobjektivně přihráli „malou domů“ svému brankáři.

Z hráčů v poli je skutečně nutné vyzvednout výkony Martina Pamětnického, Jendy Karbana, Míši Mlynára, Štěpána Muchy. Ostatní naši hráči se obrovsky snažili a dali do každého zápasu maximum a bez nich by jsme nic neuhráli, bez nich by to prostě nešlo. Proto opětovně říkáme – „KLUCI JSME NA VÁS PYŠNI“ a za maximální snahu – BRAVÓÓÓ !!! – a jen tak dále. Opět kázali, že chtějí a umí hrát. Žádnému ze soupeřů jsme nedarovali nic zadarmo a ukázali, že i v dalším s námi musí počítat.

No a abychom nezapomněli, je potřeba poděkovat všem zúčastněným rodičům za to, jakým způsobem a podporou „hnali“ kluky k vítězství. Bez jejich ochoty a podpory, by to vše o čem píšeme, nebylo možné. Věříme, že si turnaj užili přesně tak jako hráči a trenéři.

S přátelským pozdravem a „CHABERSKÉMU FOTBALU ZVLÁŠŤ“
Trenéři: Vladimír Nesvadba, Magdaléna Nesvadbová, Štěpán Mucha

—————

Zpět