08.12.2011 09:12

Předpřípravka 2005-2007 - Turnaj MOTORLET - ročník 2006-2007 dne 4.12.2011

TURNAJ  MOTORLET - ročník 2006-2007  dne 04.12.2011 – 5. místo:

Dne 04.12.2011 se naše Předpřípravka, ročník 2006-2007, našeho oddílu halový zúčastnila a čestně odehrála turnaj pořádaný oddílem Motorlet Praha.

Náš diplom: Náš diplom 04.12.2011.pdf

My jsme se účastnili ve složení:

  • Dominik BEK, Kateřina MIKOTOVÁ, Robin BĚLÍK, Michal MLYNÁR, Štěpán MUCHA, Martin PAMĚTICKÝ, Ondřej TOMEC, Michal ŠKUREK, Jonáš MIKOTA

Výsledky:

Admira                 -             Chabry    0 : 6                  branky:  Mlynár – 3x; Bek – 3x

Motorlet B          -             Chabry    5 : 1                    branky:  Mlynár

Chabry                -             Meteor     1 : 2                  branky:  Bek                   

Motorlet A          -             Chabry    4 : 1                    branky:  Mlynár

Chabry                -             Braník       1 : 8                 branky:  Mlynár

Byl to náš první turnaj našich nejmenších – „fotbalových benjamínků“. Turnaj jsme odehráli čestně a většina zápasů byla skutečně vyrovnaná, přestože se to výsledkově nemusí zdát. Naši kluci ukázali zarputilost a snahu bojovat až do konce. Je pouze škoda, že nám postupně „odcházeli“ hráči a poslední zápas jsme dohrávali pouze v pěti. Bez možnosti střídání v délce zápasu 19´ to prostě v tomto věku nejde.

Ale k pozitivům.

Brankáři – Mucha, Mikota, Bek – a především Mucha ukázali, že dokáží mužstvo podržet a nezlomí se za jakéhokoliv stavu.

Z hráčů v poli je skutečně nutné vyzvednout výkony Kateřiny Mikotové, Michala Mlynára, Dominika Beka, kteří v podstatě odehráli celou délku turnaje. A pro hráče v tomto věku, v takové délce zápasu je to „darda“. Přesto se s tím porvali a dali mužstvu maximum. Tím však vůbec nesnižujeme výkony ostatních hráčů: Robina Bělíka, Martina Pamětnického, Ondřeje Tomce, Michala Škurka a Jonáše Mikoty. Rvali se jako lvi. Především u ročníku 2007 - Michala Škurka a Jonáše Mikoty to byly výkony, které překvapily. Vždyť mají 4 roky a přesto se rvou a vyvíjí maximální snahu. Říkám – BRAVÓÓÓ !!! – a jen tak dále. Michalovi Mlynárovi „vyfoukl“ hráč z Braníku pohár nejlepšího střelce turnaje. Škoda jen, že to bylo na úkor zápasu s námi.

Výsledky některých zápasů, především s Motorletem a Meteorem mrzí. Hrajeme na polovině soupeře, máme je pod tlakem, ale góly dostáváme my. Prostě toto je fotbal a je to tak, jak to skončilo. Někteří hráči si to také obrečeli. To je však jen dobře, protože vidíme, jak to cítí k zápasu a klubu. Jen pozitivně – chtít vyhrát a porážka bolí.

Nedá mi nic jiného než opakovaně konstatovat, „Jsme hrdi na naše kluky a děvče“. Ukázali, že chtějí a umí hrát. Žádnému ze soupeřů jsme nedarovali nic zadarmo a ukázali, že i v dalším s námi musí počítat.

No a abychom nezapomněli, je potřeba poděkovat všem zúčastněným rodičům za to, jakým způsobem a podporou „hnali“ kluky k vítězství. Bez jejich ochoty a podpory, by to vše o čem píšeme, nebylo možné. Věříme, že si turnaj užili přesně tak jako hráči a trenéři.

S přátelským pozdravem a „CHABERSKÉMU FOTBALU  ZVLÁŠŤ“
Trenéři: Vladimír Nesvadba, Magdaléna Nesvadbová, Štěpán Mucha

—————

Zpět