30.01.2012 14:25

Předpřípravka 2005-2007 - Turnaj Litoměřice - ročník 2005 dne 29.1.2012

TURNAJ  LITOMĚŘICE - ročník 2005  dne 29.01.2012:

Dne 29.01.2012   jsme odehráli perfektně zorganizovaný halový turnaj pořádaný oddílem z Litoměřic. Nemělo to chybu a celková atmosféra musela nadchnout jak hráče, tak zúčastněné rodiče.

 My jsme se účastnili ve složení:

  • Radek MLČÁK , Jan SLOSIARIK, Martin STRÁNSKÝ , Michal MLYNÁR , Štěpán MUCHA , Martin PAMĚTICKÝ , Vítek ŠIMÁČEK, Marián MIRILOVIČ

Turnaj byl velice kvalitně obsazen a s uznáním k výkonům našich hráčů musíme konstatovat, že jsme ostudu neudělali. Ukázali jsme, že se dokážeme „poprat“ s kýmkoliv a nedáme kůži zadarmo. Nebyl jediný z našich hráčů, který by jakoukoliv chvíli v zápasech vypustil.

Přestože všichni naši hráči bojovali naplno, je potřeba vyzvednout výkony Martina Pamětnického, Michala Mlynára a Radka Mlčáka. Skutečně pěkný výkon. Je vidět, že pokud hráči chodí pravidelně na trénink, dostaví se také příznivé výsledky a hra, které nám dělají radost. Bojovnost a nasazení, které předvedli Marián Mirilovič a Vítek Šimáček, přestože to byl jejich první turnaj a seznamovali se s prostředím a atmosférou. Byla radost dívat se  a sledovat je. Samozřejmě, že i ostatním patří velká pochvala za bojovnost a nasazení. A právě proto, abychom viděli u našich hráčů "rozsvícené" oči radostí, to že vidíme, že se něco naučili, to že vidíme jejich obrovský zájem pro hru, právě proto to vše velice rádi děláme.

Výsledky:

Ve skupině:

Děčín – Chabry –  2:1 –  gól: Mucha  -  smolný zápas, ve kterém jsme na soupeře, v konečném hodnocení třetí, zcela jistě měli

Kbely – Chabry – 8:1 – gól: Stránský (velice překvapen, že vůbec vsítil) – sice jsme vedli, potom to nešlo

Chabry – Dukla Praha – 3:2 – Góly : Mlynár – 2x, Mucha  - bojovnost a nasazení dominovaly.

O umístění:

Chabry – Neštěmice  – 1:0     gól:  Mucha  - platí úplně to samé, jako v zápase s Duklou. Bojovnost, nasazení a naše vůle vyhrát vedly v poslední minutě k vítěznému gólu.

O 5.místo:

Chabry – Dukla Praha – 1:5    gól:  Mlynár   -  historie se neopakovala – nevyšlo to

Dva vítězné zápasy, ve kterých jsme zvítězili, protože jsme zvítězit chtěli. Především vítězství nad Duklou bylo pro všechny zúčastněné překvapením. Ale my jsme vyhrát chtěli a také VYHRÁLI. V posledním zápase jsme již „šlapali vodu“. To však vůbec nevadí a výkony našich hráčů to nikterak nesnižuje. Je potřeba konstatovat, že tréninkovou pílí jdeme nahoru. Je to postupné, bez nějaké taktické svázanosti, ale se snahou individuálního rozvoje a se snahou získat u každého hráče cit pro míč. Proto všem našim hráčům patří poděkování za velmi pěkně strávený nedělní den.

Lze pouze opakovat, „Jsme hrdi na naše kluky“.  Opět ukázali, že chtějí a hrát umí.

S přátelským pozdravem
Trenéři: Vladimír Nesvadba, Magdaléna Nesvadbová, Štěpán Mucha

—————

Zpět