06.10.2010 17:48

A-tým: Štěrboholy : SK Dolní Chabry 1:0 (1:0)

K utkání 7. kola zavítal náš tým do Štěrbohol, kde se chaberským fotbalistům tradičně nedaří. V sestavě Chaber se po delší odmlce objevil I. Hašek. Za velmi chladného počasí začal náš tým celkem sebevědomě, ale do žádných šancí se Chabry nedostaly, jenom pár střel ze střední vzdálenosti vypadalo nadějně. Bohužel, po takových 20 minutách  Chabry přestaly dobře kombinovat a běhat. Štěrboholy se začaly rozehrávat a pomocí rohových kopů se začaly dostávat do gólových šancí. Jednou I. Hašek a jednou P. Vosátka vyhlavičkoval míč z prázdné branky. Bylo jen otázkou času, kdy Štěrboholy dají gól. Domácím se to podařilo v 35. minutě, když vstřelili gól z penalty. Penalta to byla a do konce poločasu se obraz hry nezměnil a Chabry byly rády za výsledek 0:1.

Do druhého poločasu vstoupily Chabry úplně jinak. Zvýšily úsilí ve všech činnostech a byly lepším mužstvem. Štěrboholy ale pozorně bránily a nepouštěly Chabry do vyložených šancí. Naopak z brejku párkrát zahodily vyloženou šanci. Chabry se snažily vyrovnat, ale gól se jim nepodařilo, bohužel, vstřelit. Šanci měl I. Hašek hlavou, Rosický, Linek nebo opět I. Hašek střelou z vápna, kterou ovšem brankář domácích zneškodnil, stejně jako všechny jiné pokusy chaberských hráčů.

Zápasu by možná slušela remíza, ale fotbal se hraje na góly a ty tentokrát Chabry nedaly. Zápas se nám hlavně v prvním poločase příliš nepovedl a opět se potvrdilo, že se nám na hřištích soupeřů vůbec nedaří. Z letošních 4 zápasů venku máme 0 bodů, což je hodně špatná bilance. Věříme, že při sobotním utkání na domácí půdě se štěstí přikloní na naši stranu a vyhrajeme :-)