08.11.2011 19:03

A-tým muži - SK Dolní Chabry : Čechie Dubeč 5:1 (3:0)

V sobotu 29.10.2011 ve 14:30 jsme nastoupili k domácímu utkání proti Dubči. Počasí bylo nádherné a my jsme chtěli potvrdit tvrdě vybojované 3 body ze Kbel. Naše sestava byla: Klíma, Vízek, Vajnar, Trojan, Český, Linek, Rosický, Berger, Klouček, Palma, Kalaš. Jak jste si určitě všimli, poprvé v sezoně za nás nastoupil Patrik Berger a bylo to pro nás víc než dobře! Dubeč začala aktivně a v prvních 15 minutách měla dvě vyložené šance. Náš tým se ale začal postupně dostávat do potřebného tempa. V záloze začal P. Berger rozdávat gólové přihrávky a naši začali Dubeč přehrávat a dostávat se do vyložených šancí. Kalaš ovšem dvakrát neproměnil, a tak až Tomáš Linek, když obešel po přihrávce za obranu a kličce, brankáři otevřel skóre 1:0! Vzadu jsme hráli spolehlivě a s přehledem. Potom přišla chvíle Bergera, který dal dva góly a zejména ten druhý na 3:0 byl výstavní - napřáhl z 25 metrů a vymetl šibenici.

Ve druhém poločase opět začala lépe Dubeč, ale my jsme hráli na brejky a Honza Bauer, který nastoupil ve druhém poločase, přidal čtvrtý gól. Dubeč však potom snížila po závaru u naší branky, ale na konečných 5:1 skore uzavřel Palma krásnou, křižnou střelou svou obávanou levačkou!

Utkání jsme se trochu báli, protože jsme měli problémy se sestavou. Chybělo nám asi pět hráčů, ale příchod P.Bergrera se ukázal jako rozhodující. Náš tým zahrál opravdu dobře a nebýt asi 50 ofsajdů ve druhém poločase, mohli jsme vyhrát daleko větším rozdílem!

—————

Zpět