18.10.2010 22:53

A-tým Kyje-Dolní Chabry 3:3

Zdravím všechny fotbalové fanoušky chaberského fotbalu a po krátké odmlce (nenašla jsem sílu napsat komentář k zápasu se Stodůlkama 0:3) jsem opět tady. V neděli 17.října od 15.30 nás čekal zápas venku v Kyjích. V pěkném a celkem zaplněném areálu jsme nastoupili s velkou chutí venku konečně zabodovat. Do sestavy našeho týmu se dostal i I.Hašek, který si posunul o 2 hodiny let, aby se mohl zůčastnit tohoto důležitého utkání. Ivane děkujeme! Domácí tým začal velice aktivně a bylo znát, že mají velikou motivaci naše hráče porazit. Vyhrávali většinu osobních soubojů a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí. V první půl hodině se domácí radovali dokonce 2krát a bylo to zasloužené vedení. Především jejich důrazná hra a rychlost platila na naše hráče. Ovšem za stavu 2:0 se i naši hráči začali dostávat do šancí a jednu z nich předvedl náš nejrychlejší a nejaktivnější hráč H.Bauer, který se uvolnil ve velkém vápně a prostřelil golmana. Do šaten se šlo pro nás za přijatelného stavu 2:1 pro domácí.

Druhý poločas začal vyrovnaně a i přesto, že jsme dostali třetí gol z náhodného brejku, bylo cítit, že získáváme v utkání převahu. Půl hodiny před koncem si Šmicer narazil s Vízkem a po kličce brankáři snížil na 3:2. Hřiště už ovládly Chabry a domácí byli pod velkým tlakem, ale pod velkým a vyrovnávací gol byl ve vzduchu. Tutovou šanci nedal T.Linek, kdy předvedl fantastický zákrok brankář, ale vše si vyvhradil 5minut před koncem, kdy opět hlavou brankáře přelstil 3:3.

Předvedená hra musela potěšit fanoušky obou mužstev a přejme si víc takových utkaní. Fotbalu zdar P.Š