O vítězství jsme přišli v poslední minutě

SK Dolní Chabry - FK Zlíchov 1914 2:2 (1:0)

Branka SKDCH:  38´ a 77´(pen.) Jonáš Klimt

Sestava SKDCH: Zeman - Vágner, Škurek Jan, Matyáš, Veselý - Klimt, Karel, Jírovec, Škurek Martin - Strnad, Palma

Do utkání zasáhli: Bednář, Janda

Sobotní utkání přineslo několik nucených změn v základní sestavě. Chybělo hned několik hráčů. Hráči, kteří do utkání zasáhli, odvedli bojovný výkon, který bohužel na 3 body nestačil. První poločas přinesl vyrovnaný výkon obou mužstev. Náznaky šancí byly měly oba celky. Povedenou akcí po pravé straně se prezentoval Martin Škurek, který prošel přes dva obránce a přesným centrem našel ve 38´minutě Jonáše Klimta na zadní tyči, který na dvakrát dopravil míč do sítě 1:0. Do poločasu mohl zvyšovat Palma, který ale nadějnou šanci neproměnil. Do kabin se i tak šlo za příznivého výsledku 1:0.

Druhý poločas začal pro domácí smolnou situací, když Matyáš tečoval míč za záda Zemana 1:1. I nadále byl viděn fotbal plný nasazení. Soupeř chtěl navázat na vítěznou serii, kterou se prezentuje na začátku letošní sezóny. Výbornými zákroky se předvedl brankář Zeman, který stále kryje branku domácích při absenci zraněného Dikusara. Za zmínku stojí pohotový zákrok po trestném kopu hostů. V 77´ minutě po faulu na Strnada byl nařízen pokutový kop. Exekuci si vzal na starost Jonáš Klimt, který nezaváhal a zvýšil na 2:1. Zlíchovští ke konci zkoušeli prolomit obranu domácích dlouhými balóny, ovšem do velký šancí se nedostávali. V poslední minutě přišel poslední dlouhý nákop hostujícího týmu. Hostující záložník si míč píchl kolem bránícího Klimta, který ve snaze odkopnout soupeři balon zavadil i o nohu záložníka. Záložník chytře kontaktu využil a došel si pro faul, který znamenal pokutový kop v samotném závěru. Hostující exekutor Chochola nezaváhal a srovnal stav zápasu na konečných 2:2. Ihned po penaltě hlavní sudí ukončil zápas.