SK Zbraslav - SK Dolní Chabry  4:2 (1:1)

Branka SKDCH:  26′ Palma, 79′ Karel

Sestava SKDCH: Zeman - Vágner, Polz, Matyáš, Škurek Jan - Veselý, Dolejška, Jírovec, Stranad - Klimt, Palma

Do utkání zasáhli: Škurek Martin, Outlý, Karel, Smelík

Nedělní odpoledne nabídlo trenérskou premiéru pro realizační tým Vladimíra Šmicera. Na Zbraslavi bylo od samotného začátku velmi rušno. Reportáž dorazilo na Zbraslav udělat hned několik médií (TV Nova, Blesk, iSport,...). Trenér Šmicer nemohl i nadále do sestavy počítat s oporou zadních řad, brankářem Dikusarem, který je i nadále zraněný a pochroumaný kotník mu nedovolí zapojit se do tréninků. Dále se zraněním laboruje dvojice Černý , Janda a nemohli také zasáhnout do zápasu. Úvodní minuty přinesly vyrovnaný souboj. Náznaky šancí se střídaly na obou stranách. Ve 14′ minutě však po nedorozumnění hostující obrany vyplaval zbraslavský hráč před Zemanem a otevřel skóre zápasu na 1:0. O chvilku později mohla být situace pro naše barvy ještě horší, ale Zeman povedeným zákrokem velkou šanci domácích zlikvidoval a následující dorážku z úrovně penalty domácí útočník žalostně přestřelil. Do zápasu chaberské mužstvo vrátil dobře hrající Palma, který zpoza vápna vystřelil. Domácí brankář Zich na Palmovu střelu nestihl zareagoval a míč mu propadl až do sítě 1:1. Do poločasu se již skóre neměnilo, i přes některé šance na obou stranách.

Do druhého poločasu jsme hned v samotném začátku vstoupili velkou individuální chybou, která znamenala změnu stavu na 2:1. Tato branka ovlivnila celé mužstvo po zbytek zápasu. O deset minut později jsme inkasovali třetí gól. Těžko vyvýjející se zápas nám mohlo pomoci vyloučení domácího obránce po dvou žlutých kartách, ovšem nestalo se. Na 4:1 zvyšoval domácí útočník po standartní situaci. V závěrečné čtvrt hodině utkání jsme sice drželi míč na svých kopačkách, ale více než na snížení stavu na 4:2 po brance Karla to nestačilo. Všechny tři body tak po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího zůstaly na Zbraslavi.