TJ Sokol Nebušice - SK Dolní Chabry 1:1 (0:0)

Branka SKDCH:  52´Jaroslav Černý

Sestava SKDCH: Zeman - Matyáš, Polz, Škurek - Vágner, Outlý, Černý, Dolejška, Veselý - Klimt, Palma

Do utkání zasáhli: Strnad, Janda, Jírovec, Smelík

Nedělní odpoledne nabídlo naše první venkovní utkání v tomto ročníku. Naším soupeřem byl houževnatý soupeř z Nebušic. Do zápasu jsme nastupovali bez opory Maksyma Dikusara, který je na delší dobu díky zranění mimo hru. V brance ho tak nahradil Václav Zeman. Od prvních minut bylo vidět, jak těžké utkání nás v Nebušicích čeká. Zápas plný soubojů a nepřesností v prvním poločase branku nepřinesl.

Druhý poločas jsme se po osmi minutách dostali do vedení 1:0, když po závaru ve vápně míč do branky vstřelil Jaroslav Černý. Ihned po rozehrávce jsme ale obrdželi vyrovnávací gól domácích na 1:1. Tečovaná střela skončila v síti za zády Zemana. Zbytek utkání nabídl bojovný fotbal ve středu hřiště s minimem dalších šancí na branku. Za zmínku stojí povedená hlavička po rohovém kopu střídajícího Smelíka, kterého vychytal brankář domácích. Domácí tým měl několik náznaků šancí, ale žádnou z nich nedotáhl do gólové radosti. Zápas tak skončil dělbou bodů.