Banner

Výhra s nulou vzadu

Výhra v režii domácích Chaber

SK Dolní Chabry - FK Kralupy 1901 3:0 (0:0)

Branky domácích: Dominik Janda, Michal Bednář, Ladislav Dolejška (pen.)

Sestava SKDCH: Dikusar - Vágner, Matyáš, Škůrek, Valenta - Janda, Outlý, Dolejška, Klouček - Klimt, Palma

Do 2.poločasu zasáhli: Červenka, Jíša, Bednář

V neděli odpoledne jsme na domácím hřišti přivítali soupeře ze středočeského kraje - FK Kralupy 1901. Od úvodních minut bylo utkání pod kontrolou domácích Chaber. Plno povedených kombinací však končilo na nepřesné koncovce. První poločas se hrál ve vysokém tempu na polovině hostujicího celku Kralup. Hosté se dostali za 45 minut k dvoum rychlým ojedinělým protiútokům, které ale pozorná obrana zneškodnila. 

Druhý poločas již takové tempo nenabídl, ovšem přinesl gólové momenty. O první zásah se postaral Dominik Janda, který od dobře hrajícího Palmy obdržel kolmici, kterou zúžitkoval střelou podél brankáře na 1:0. Druhou branku domácího celku přidal Michal Bednář, kterému znovu přihrával Daniel Palma. Bednář si se střílenou přihrávku do prostoru okolo penalty poradil a uklidil na 2:0. Třetí zásah přidal z pokutového kopu po faulu na Daniela Palmu v pokutovém území Ladislav Dolejška, který nedal golmanovi šanci a s přehledem zvýšil na konečných 3:0. Jedinou kaňou na jinak povedeném zápase, bylo vyloučení našeho obránce Vágnera, který se již po několikáté za jeho působení v Chabrech nechal vyloučit za nesportovní chování.

  • komentář trenéra SKDCH Petra Kloučka:
    "Dnes jednoznačné vítězství, které mohlo být okořeněno více brankami. Musime ale daleko kvalitněji řešit situace okolo vápna soupeře a v koncovce. Co mě ale hodně vadí, je nedisciplinovanost některých jedinců!!!"
  • komentář záložníka SKDCH Dominika Jandy:
    “Od úvodní minuty jsme měli utkání pod kontrolou a hráli jsme pohledný fotbal, kdy se čekalo na naší úvodní branku. Čekání se protáhlo sice až do druhé půle, ale poté jsme přidali ještě další branky. Mohli jsme vyhrát i větším rozdílem. Celkově spokojenost, jak s výsledkem, tak i předvedenou hrou. ”

Na provoz tohoto sportoviště
přispívá a podporuje:

Praha    Chabry

Naši partneři a sponzoři

Burgerking   Prospeca   Aros   Jivok   Outdoorbaby   Muzeumlega   KK Krecek   Tomau   Monytour   U Trumpety   Dekos   Dekos   DJ7