SŽ: SK Dolní Chabry - TJ Sokol Dolní Počernice 5:1 (2:1)

Čtvrtý mistrovský zápas sezóny 2022/2023 jsme hráli doma proti Sokol Dolní Počernice

Sestava:  Němcová Natálie, Drda Lukáš, Petrák Ondřej, Anger Jakub, Libert Lukáš, Jakubínský Lukáš, Švehlík Pavel, Nemanský Hynek, Ditskiy Petr, Kalaš Matěj, Stříteská Natálie, Stříteský Lukáš, Furman Viktor, Martin Štrupl, Jiří Drdtina, Ondřej Pečený.

Po třech prohrách jsme chtěli, aby všechny body zůstali v Chabrech. Dolní Počernice byly na začátku aktivnější a měli optickou převahu. Bez vyložených šancí, ale převahu. Výsledkem bylo, že jako ve všech předchozích zápasech jsme inkasovali jako první. Navíc opět gól z kategorie zbytečných.

Tentokrát jsme ale hlavy nesklopili, naopak jsme převzali iniciativu a během pěti minut výsledek otočili. První poločas skončil 2:1 v náš prospěch. Druhý poločas pak už byl plně v režii SK Dolní Chabry. S přibývajícími góly v síti soupeře rostlo i sebevědomí našich hráčů a posledních dvacet minut jsme si užili se spoustou narážeček a průnikových přihrávek. Konečný výsledek 5:1 bouřlivě ocenilo i domácí publikum.

SK Dolní Chabry - TJ Sokol Dolní Počernice 5:1 (2:1), střelci: Pečený Ondřej, Nemček Adam (pen.), Ditskiy Petr, Kalaš Matěj, Nemanský Hynek