SŽ: SK Dolní Chabry - SK Sokol Kunratice 2:1 (0:0)

Devátý mistrovský zápas sezóny 2022/2023 jsme hráli na domácím hřišti s SK Slovan Kunratice.

Devátý mistrovský zápas sezóny 2022/2023 jsme hráli na domácím hřišti s SK Slovan Kunratice.

Sestava: Němcová Natálie, Drda Lukáš, Petrák Ondřej, Anger Jakub, Libert Lukáš, Jakubínský Lukáš, Švehlík Pavel, Ditskiy Petr, Kalaš Matěj, Stříteský Lukáš, Martin Štrupl, Jiří Drtina, Hynek Nemanský, Natalie Stříteská

• SK Dolní Chabry - SK Sokol Kunratice 2:1 (0:0)
  • střelci: Kalaš Matěj, Nemanský Hynek

Na domácím hřišti jsme si vyšlápli na třetí celek tabulky SK Sokol Kunratice a sami se posunuli na průběžné šesté místo. Celý zápas se hrál pohledný fotbal. Obrany obou týmů byly pozorné a nepouštěli útočníky do šancí. A tak měl v prvním poločase největší šanci soupeř, který mohl zakončit do prázdné brány, ale na poslední chvíli jsme gólu dokázali zabránit. Ve druhém poločase se oba týmy snažili zápas převrátit na svou stranu a bylo jasné, že kdo dá první gól bude ve velké výhodě. A byli jsme to my, kdo šel po nádherné kombinační akci do vedení. Navíc jsme opařenému soupeři zanedlouho přidali i druhý gól. Soupeř vrhnul všechny síly do útoku a trochu nás zatlačil. Ale výbornými zákroky nás opět podržel gólman. Když už to vypadalo, že všechny šance přežijeme bez úhony, došlo v našem pokutovém území k nešťastnému zásahu rukou a soupeř dvě minuty před koncem z penalty snížil. Ale to bylo vše a tak jsme mohli slavit výhru 2:1.