Prohra na úvod jara

Nepovedený start s Vršovicemi

K úvodnímu utkání jarní části soutěže jsme zavítali na hřiště s umělým povrchem V Úžlabině, kam si svůj domácí zápas přeložil soupeř SK Union Vršovice. Od začátku bylo k vidění utkání s velkou řadou nepřesností na kopačkách hráčů. Žádný z týmůsi nevytvořil v první čtvrthodině vyloženou gólovou šanci. První náznak na změnu skóre měl Outlý, bohužel ale svoje gólové šance v radost neproměnil. Stav výsledku se neměnil ani po povedeném úniku Palmy, který z levé strany mířil jen do připraveného gólmana domácího mužstva. V 25 minutě naopak Vršovičtí svojí první nabídku na otevření gólového účtu využili. Po standartní situaci se nikým nebráněn prosadil z hranice penalty domácí hráč. Za dalších pět minut v 30 minutě šli domácí již do dvoubrankového vedení, když se po individuální chybě v chaberských řadách prosadil nekompromisně útočník domácího celku. Šance na korigování výsledku měl Bílek, ale i jeho pokus vychytal domácí brankář. Do zajímavé příležitosti se dostal Strnad, ale nenaložil s ní vůbec dobře.

Druhý poločas nenabídl pro oko diváka příliž atraktivní fotbal. Řada nepřesnotí, spousty faulů a rozkouskovaná hra nepřinesla gólové šance ani na jedné straně. Za zmínku stojí snad jen jeden zákrok Dikusara, který byl reakcí na ojedinělou fotbalovou akci domácích v druhém poločase. V nastaveném čase druhého poločasu upravil na konečných 3:0 domácí střídající útočník.

Příští sobotu od 15 hodin máme možnost toto nepovedené utkání napravit v domácím prostředí. Přivítáme soupeře z Kyjí.