Banner

Pět gólů v síti Třeboradic

Pětigólová výhra nad přeborovým mužstvem

SK Dolní Chabry - SK Třeboradice 5:2 (2:2)

Branky domácích: 2x Daniel PALMA, Štěpán VESELÝ, Jonáš KLIMT, Otakar VÁGNER

Sestava SKDCH: Dikusar - Vágner, Matyáš, Škůrek J., Veselý - Janda, Outlý, Klimt, Škůrek M. -  Bednář, Palma

Do 2.poločasu zasáhli: Strnad, Jiroušek

Sobotní dopoledne nabídlo měření sil s přeborovým celkem SK Třeboradice. Zápas, který se za parného pačasí odehrál na hřišti v Mratíně, vyzněl ve prospěch Chaber.  Úvodní minuty přinesly opatrný start obou mužstev do utkání. Gólový účet zápasu otevřely Třeboradice, když po lehkém zaváhání stoperské dvojce pronikl třeboradický útočník až před Dikusara a mířil přesně. Krátce po obdrženém gólu se podařilo chaberskému mužstvu vyrovnat, když po důsledném napadání třeboradické rozehrávky celé chaberské útočné řady zaváhal golman a Daniel Palma srovnal na 1:1. Do poločasu ještě padlo po jedné brance na každé straně. Z rohového kopu zvyšovaly Třeboradice na 1:2. Do poločasu srovnal opět Daniel Palma na 2:2, když si naběhl na přední tyč, kam centroval Janda.

Druhý poločas padaly branky jen do třeboradické sítě. Na 3:2 zvyšoval skóre Jonáš Klimt střelou zpoza vápna. Čtvrtou branku přidal Štěpán Veselý, který se v zakončení nemílil, když obdržel přihrávku z pravé strany na značku pokutového kopu. - 4:2. Konečné skóre na 5:2 upravil deset minut před koncem Otakar Vágner, který si naběhl na průnikovou přihrávku od Matyáše a šel sám na brankáře, kterého překonal přízemní střelou. V závěrečné patnácti minutovce hlavní rozhodčí rozdal žluté karty za ostré zákroky, především třeboradického mužstva. Chabry utkání do závěrečného hvizdu již kontrolovaly s míčem na svých kopačkách. Po vyhraném domácím zápase minulý víkend nad týmem z Kralup, si tak připisujeme cenný skalp celku hrající vyšší soutěž.

  • komentář trenéra SKDCH Petra Kloučka:
    "Dnes přeborový soupeř, kterého jsme zaskočili aktivní hrou plné pohybu a náběhů za obranu. Vzadu velice slušný a zodpovědný výkon. Ikdyž jsme zdaleka nebyli kompletní, tak vsichni co nastoupili, zaslouží pochvalu. Zasloužené a jednoznačné vítězství."
  • komentář záložníka SKDCH Daniela Palmy:
    “Zápas proti zkušenému mužstvu jsme zvádli na výbornou. Hlavní rozdíl byl v pohybu a nasazení hráčů. Tento výsledek ukázal, že opravdu můžeme hrát s každým.”

Na provoz tohoto sportoviště
přispívá a podporuje:

Praha    Chabry

Naši partneři a sponzoři

Burgerking   Prospeca   Aros   Jivok   Outdoorbaby   Muzeumlega   KK Krecek   Tomau   Monytour   U Trumpety   Dekos   Dekos   DJ7