SK Dolní Chabry - SK Modřany 3:1 (1:0)

Branky domácích:  6′ Štěpán Veselý, 57′ Martin Škurek, 70′ Daniel Palma

Sestava SKDCH: Dikusar - Veselý, Matyáš, Škurek Jan, Outlý - Janda, Černý, Dolejška, Klimt - Strnad, Palma

Do utkání zasáhli: Vágner, Polz, Škůrek Martin, Bednář, Smelík

V sobotu odpoledne jsme na domácím hřišti v Chabrech přivítali soupeře z Modřan. I přes velké horké počasí, které panovalo, se hrál fotbal v celkem vysokém tempu. Od úvodních minut byl míč z větší části pod kontrolou domácího celku. Hostující tým se snažil hrozil z ojedinělých protiútoků. Několik povedených akcí skončilo na nepřesné finální přihrávce. O první gólovou radost se postaral Štěpán Veselý, který pozorně doběhl vyraženou střelu Dolejšky 1:0. Do poločasu se již skóre zápasu nezměnilo. Za zmínku stojí pohotový zákrok Dikusara, který zlikvidoval povedenou střelu z voleje, která mířila k pravé tyči.

Do druhého poločasu udělal domácí trenér Klouček dvě změny. Na hřiště poslal Vágnera s Martinem Škurkem. Druhý jmenovaný si v 57´minutě naběhl na průnikovou přihrávku na velké vápno a vybíhajícího brankáře s přehledem přehodil a přidal uklidňující druhou branku domácích 2:0. Třetího gólu se slušně zaplněné chaberské  ochozy dočkaly v 70´minutě, když po několika odrazech ve vápně dotlačil míč do branky Daniel Palma 3:0. Skóre mohlo být i vyšší, ale vyložené šance se nepovedlo proměnit. Menší kaňkou na vyhraném zápase je inkasovaný gól v úplném závěru zápasu, který tak pokazil čisté konto domácí obrany.

Po zápase se uskutečnila povedená zábava v nové pergole, kde vystoupila živá kapela a řádně se oslavilo povedené sobotní odpoledne.