Banner

MD: výhra v Uhřiněvsi

MD: výhra v Uhřiněvsi
  • Uhříněves – Dolní Chabry 2:3 (2:3)
  • Branky: Artur Ardil 2, Martin Pamětický
  • Sestava: Pepa Němec, Tadeáš Tychtl, Tomáš Soukal, Petr Sova, Tadeáš Suda, Honza Mrňavý, Štefan Polák, Pavel Falešník, Karel Kohout, Václav Hájíček, Artur Ardil, Petr Nemanský, Martin Pamětický, Elias Belkhir, Míša Mlynár

Na zápas s jedním z nejsilnějších týmů jara jsme vyrazili takřka v totožné sestavě z minulého zápasu. Bohužel vinou nemoci chyběl Míša Škurek a Jonáš Mikota, ale naopak mohli nastoupit Karel Kohout, Honza Mrňavý a Štefan Polák, který měl v chaberském dresu premiéru.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od počátku jsme měli míč více na kopačkách a tlačili se k brance domácích. Z našeho tlaku jsme šli zaslouženě do vedení, když Pavel Falešník zatáhl míč po levé straně, našel před brankou Martina Pamětického a ten poslal Chabry do vedení. Bohužel jsme se neradovali dlouho, neboť soupeř přesnou střelou k tyči zpoza vápna překonal našeho brankáře Pepu Němce. Naše kluky ale branka nevyvedla z míry a stále jsme se snažili o útočnou hru. Nejblíže ke gólu měl Míša Mlynár, bohužel obě jeho střely z dvaceti metrů zastavilo břevno. Naštěstí se na nás usmálo i štěstí, když o chvíli později balón šťastně propadl na malém vápně k Arturovi a ten ve skluzu poslal opět Chabry do vedení. Ke konci poločasu ještě Artur zvýšil na 3:1 po samostatném úniku a už to vypadalo na klidný konec poločasu. Bohužel i Uhříněves ukázala svojí kvalitu a v poslední minutě první půle snížila na 3:2, když střelu domácích Pepa v brance pouze vyrazil a nejlépe se orientoval dobíhající útočník Uhříněvsi, který dorazil míč do naší branky.
V druhé půli se hrál otevřený fotbal. Domácí cítili šanci na vyrovnání a my jsme zase měli šance do otevřené obrany. Soupeř hrozil zejména ze standardních situací. My jsme však měli více šancí ke zvýšení náskoku, ale další branku jsme nedokázali střelit, i když pokusy Míši Mlynára a Eliase, úniky Artura a Martina Pamětického nebo hlavička Petra Nemanského by si branku zasloužily. Naše obrana Tadeáš Tychtl, Tomáš Soukal, Tadeáš Suda, Honza Mrňavý a Štefan Polák byla pozorná a fungovala skvěle. Petr Sova zůstal po většinu zápasu kvůli bolesti zad na střídačce. Druhá půle skončila přes množství šancí bez branek a my si vezeme z Uhříněvsi cenné tři body. Kluci podali asi nejlepší výkon jara a sehráli s kvalitním soupeřem výborný zápas.

Na provoz tohoto sportoviště
přispívá a podporuje:

Praha    Chabry

Naši partneři a sponzoři

Chaberská PERGOLA GHC KřečekMuzeum LEGA Outdoor Baby Tančící dům

Dekos Burger King U Trumpety Aros JIVOK