Banner

MD: Vítězství nad Zbraslaví

V neděli jsme sehráli úvodní mistrovský zápas sezóny se Zbraslaví. Již před utkáním jsme věděli, že nás nečeká snadná práce, neboť několik hráčů mladšího dorostu ze Zbraslavi hrají stabilně i za starší dorost. Přitom jejich věkový průměr je o něco nižší než náš.

Hrálo se vyrovnané utkání a o výsledku rozhodly maličkosti.

Chabry měly územní převahu a soupeř naopak hrozil z rychlých brejků. Do vedení jsme šly my, když Robin Bělík vystihl rozehrávku soupeře a díky své rychlosti postupoval sám na brankáře hostí, kterého v klidu prostřelil.

Bohužel soupeř brzy vyrovnal z pokutového kopu, jenž viděl toliko hlavní rozhodčí, který zbaštil teatrální pád hráče Zbraslavi při normálním herním kontaktu tělem v souboji o míč.

Kluci to ale nezabalili. V druhé půli jsme ještě vystupňovali tlak, z kterého jsme dali vítěznou branku, kterou rozhodčí sice připsal Míšovi. Ve skutečnosti to byla střela Martina, kterou obránce tečoval k opačné tyči mimo dosah brankáře. Ke konci zápasu se hrál otevřený fotbal, kdy my jsme hrozili z rychlých brejků (nastřelená tyčka Martinem Pamětickým) a naopak soupeř měl řadu nebezpečných závarů, ale naštěstí branku nedal.
Celkově se hrálo velice kvalitní utkání ve vysokém tempu. Soupeř ze Zbraslavi byl opravdu fotbalový a určitě bude patřit k top týmům v naší soutěži. O to je naše vítězství cennější. 

 Chabry - Zbraslav 2 : 1 (1:1). Branky: Robin Bělík, Michal Škurek

Na provoz tohoto sportoviště
přispívá a podporuje:

Praha    Chabry

Naši partneři a sponzoři

Chaberská PERGOLA GHC KřečekMuzeum LEGA Outdoor Baby Tančící dům

Dekos Burger King U Trumpety Aros JIVOK