Banner

MD: Vezeme body ze Střešovic

MD: Vezeme body ze Střešovic

V neděli jsme sehráli další mistrovské utkání, tentokrát na umělé trávě ve Střešovicích. Hřiště s tímto povrchem mívají menší rozměry, fotbal je více soubojový a nelze tak často využít náběhy do volných prostorů, jako na větší travnatých hřištích. Do zápasu jsme nastoupili bez našeho nejlepšího střelce Míši Škurka (zranění ze zápasu za starší dorost s Admirou) a stopera Tadeáše Němce, který si taktéž přivodil zranění ze stejného zápasu. Nicméně náš kádr je široký a naopak nastoupili hráči, kteří minulý týden chyběli (Pavel Falešník, Kuba Matoušek, Míša Mlynár, Elias a Honza Čepelák). První poločas byl opticky v naší režii, ale na umělé trávě jsme moc fotbalové radosti nerozdali. Byl to spíše boj o každý míč. I přesto obě mužstva hrála naprosto fér. Střešovice měly největší šanci, když jejich hráč přestřelil z 5 metrů naši branku, my jsme branku soupeře prakticky neohrozili.

Druhá půle už byla z naší strany lepší. Více jsme se tlačili do vápna soupeře. Po jednom takovém průniku obránce domácích nešikovně fauloval Pavla ve vápně a byla z toho penalta, kterou Tadeáš Suda s jistotou proměnil. Druhou branku jsme přidali, když Honza Čepelák vysunul Pavla Falešníka, ten z brankové čáry odcentroval a našel na zadní tyči Artura, který ve skluzu zavěsil a rozhodl tak celé utkání. 
Naše hráče je potřeba pochválit. Pro řadu z nich to byl první zápas za Chabry (Elias, Honza Č., Míša M.) a podíleli se na výhře proti zkušenému soupeři. Všichni hráči chtěli hrát fotbal a především poctivě bránili. Zde bych vyzdvihl výkon Tadeáše Tychtla na stoperu, Soukyho na beku a středovou dvojici Jonáš - Tadeáš Suda. No a samozřejmě Míša Mlynář - poprvé v brance a hned čisté konto - klobouk dolů. 

Střešovice 0:2 Dolní Chabry


Sestava:
Míša Mlynár - Petr S., Tadeáš T., Moky, Souky, Kuba M., Jonáš, Tadeáš S., Adam, Honza Č., Elias, Artur, Pavel F., Karel

Na provoz tohoto sportoviště
přispívá a podporuje:

Praha    Chabry

Naši partneři a sponzoři

Chaberská PERGOLA GHC KřečekMuzeum LEGA Outdoor Baby Tančící dům

Dekos Burger King U Trumpety Aros JIVOK