Banner

MD: Chabry - Kolovraty 3:2 (1:0)

MD: Chabry - Kolovraty 3:2 (1:0)
  • Chabry - Kolovraty 3 : 2 (1:0)
  • Branky: Škurek Michal, Soukual Tomáš (P), Artur Ardil
     

Předposlední mistrovský zápas podzimu jsme sehráli proti mužstvu Kolovrat. Před zápasem jsme řešili řadu omluvenek a jen díky obětavosti mnoha hráčů jsme zápas zvládli. Náš tým připomínal SK Bulovka: Tádeáš Tychtl – nemocný, přesto přišel a odehrál celý zápas, Jonáš Mikota – nemocný, šel aspoň do branky, Robin Bělík – svalové zranění, odehrál většinu zápasu, Vítek Šimáček – bolest zad, ale přesto hrál, Petr Sova – svalové zranění, část zápasu odehrál, Artur – odehrál druhou polovinu s oteklým kotníkem.

V úvodu nás soupeř zaskočil aktivní hrou a propracovanou defenzívou, na kterou jsme dlouho hledali recept. Stejně tak pracovala dobře naše obrana vedená Jonášem Mikotou - pro tento zápas naše nová brankářská jednička. Takže zápas se odehrával spíše mezi vápny. Naši hru rozpohyboval až Artur, který se dostal i do první šance, ale bohužel přestřelil. Další akce již branku přinesla - Míša Škurek vyhrál souboj se stoperem hostí a sám před brankářem nezaváhal a poslal Chabry do vedení. Poslední šanci měl Pavel Falešník, ale jeho rána směřovala mimo branku. 

Do druhé půle nastoupili lépe hosté. Byli více na balónu a zaslouženě srovnali po rychlé akci po pravé straně a finální přihrávkou skrz naše malé vápno na zadní tyč, kde číhal nehlídaný hráč hostí a pohodlně zavěsil. Aby toho nebylo málo, tak po chvíli se k odraženému míči dostal hráč hostí z druhé vlny a přesnou střelou k tyči z hranice vápna nedal Jonášovi v brance šanci. Tato branka nás probrala a zdravě nabudila. Změnili jsme rozestavení obrany jen na tři zadáky a vysunuli do zálohy dnes skvěle hrajícího Petra Nemanského. Bohužel jsme museli stáhnout ze hry i naše nováčky v týmu, kterým jsme plánovali dát v tomto zápase větší vytížení. Z našeho tlaku přicházely šance, ale to zakončení... Míša Škurek šel dvakrát sám na branku, Pavel Falešník také a Artur minimálně jednou. Jenže nic z toho. A tak nám musel pomoci soupeř, když brankář hostí zbytečně dohrál Karla Kohouta a byla z toho penalta, kterou Tomáš Soukal zkušeně proměnil. Do konce zbývala ještě čtvrthodinka a i v ní jsme byli aktivní a Artur naší snahu korunoval krásnou střelou do šibenice z 20 metrů. Následně jsme se soustředili už jen na ubránění našeho hubeného náskoku, což se nakonec povedlo. Otočili jsme tedy zápas a získali cenné 3 body, ale sportovně musíme uznat, že zápasu by asi nejvíc slušela remíza.

Dnes se opět ukázala síla týmu, který si věří a dokáže zlomit vyrovnané utkání ve svůj prospěch, což se ukázalo na podzim opakovaně. Skvěle zahrála obrana spolu s brankářem a útok v určitých pasážích. Naopak nás dneska nepodržela záloha, a to ani směrem dopředu, ani dozadu. Na tom musíme do dalšího utkání zapracovat. Kolovraty (hráče i realizační tým) musíme pochválit - předvedli na podzim na našem hřišti nejlepší výkon z hostujících týmů.

Na provoz tohoto sportoviště
přispívá a podporuje:

Praha    Chabry

Naši partneři a sponzoři

Chaberská PERGOLA GHC KřečekMuzeum LEGA Outdoor Baby Tančící dům

Dekos Burger King U Trumpety Aros JIVOK