A tým: Utkání dvou rozdílných poločasů vítěze nenabídlo

SK Dolní Chabry : SK Třeboradice 1:1 (1:0)

Chaberské odpoledne bylo opět ve znamení fotbalu. Tentokrát se k nám podívaly nedaleké Třeboradice, které ještě minulou sezónu válčily v pražském přeboru. A dle jejich dosavadních výsledků se chtějí rychle vrátit zpět, neboť až do našeho střetnutí ztratily pouhé dva body za remízu na Hájích a právem okupovaly první příčku tabulky o tři body právě před Chaberskými.

Úvodní poločas vyšel lépe domácím. Více než 150 diváků sledovalo skvělý útočný fotbal, který zkušený sudí Kalcovský nechával plynout a nutno dodat, že celé utkání zvládl s noblesou. Po pár neproměněných šancích domácích se konečně po pohledné akci prosadil Pavel Jirsa, který efektně přehodil hostujícího brankáře. I přes závary před oběma brankami se šlo po prvním poločase do kabin za stavu 1:0.

Druhá půle následně ukázala především sílu zkušených Třeboradic, slušně posílených o hráče z nedalekých Klíčan. Mladí Chaberáci se nedokázali především kvůli zbytečným ztrátám na naší polovině hřiště vymanit z tlaku hostujících. Poté, co Třeboradičtí spálili až nemožné, přišel nejspíše zasloužený trest v podobě vyrovnávací branky, kdy na zadní tyči zakončil přesný centr z levé strany Šťovíček. V poslední vteřině mohly Chaberští přeci jen přiklonit vítězství na jejich stranu, Sevčeka z úhlu ovšem vychytal brankář hostí. Utkání tak skončilo zaslouženě 1:1.

V dalším kolem se Chaberští představí na půdě Tempa, kde nás v neděli odpoledne vyzve zdejší omlazený B-tým. Přijďte Chaberské borce podpořit!