Reportáže

06.12.2017 08:57

mladší žáci dva fotbalové víkendy

Ahoj sportovci, máme již za sebou čtyři zápasy zimní ligy v Třeboradicích a dvě kola zimní soutěže okruhu Balkap. V obou soutěžích již víme, že soupeři nezaháleli a že nám nic zadarmo nedarují. Kvalita soupeřů výrazně stoupla a my se s tím musíme rychle srovnat.

V Balkap cupu docela válíme a držíme se na špičce soutěže. V Třebo se nám již podařilo minulí víkend klopýtnout. Ustrašeně odehraný zápas s Běchovicemi se školáckými chybami nás stály tři body. A to jsme vedli 2 : 1. Škoda. V dalším zápase s Hovorčovicemi ovšem kluci potvrdili, že něco málo již umí.

Tento víkend jsme si ochutnali náročný fotbalový den Odehráli jsme celkem za sobotu 11 soutěžních utkání, a to jak v Balkapu, tak v Třeboradicích a také jsme pomohli na Meteoru. To je slušná porce a především výborný trénink. Jak fyzická, tak i vyšší psychická zátěž, se nám bude do budoucna hodit. V Třebo zimní lize jsme obé utkání vyhráli a v Benešově kluci odvedli také kus práce. Podařil se výsledky vydařený fotbalový víkend. Jen tak dál !!! L Chaloupka

Celý článek

—————

13.11.2017 09:53

mladší žáci 1. a 4. místo na turnaji v Černošicích 12.11.

Ahoj sportovci, v Černošicích jsme si zahráli v krásné nové sportovní hale. Turnaj organizoval pan Michal Vitner. Turnaj měl spád a výbornou organizaci, děkujeme.

V profilu 4 + 1 a na házenkářské branky. Opět se potvrdilo, že na tento rozměr bran má vždy navrch brankář a že bude padat málo branek. Oba naše týmy se probojovaly skupinami do semifinále, kde se bohužel spolu utkaly o postup do finále. V těchto malých fotbálcích vždy rozhoduje kvalita na balónu a přesnost přihrávky. Tady vám to může běhat jako Boltovi, ale jak nemáte balón pod kontrolou, nic nesvedete. Oba týmy oproti soupeřům tyto dovednosti ukázaly. Červenému mužstvu nepřálo štěstí především v zakončení. Trefili dobře čtyřikrát tyč, a také jsme si dali vlastní branku v zápase o třetí flek. Bílý tým, krom prvního zápasu, hrál pěkný kombinační fotbal a několikrát zakončil akce po krásné finální přihrávce. Bez té většinou branka nepadne, to jen mezi námi děvčaty. Při odchodu domů se mi zmínil pořadatel, že nevěřil vlastním očím, co jsme udělali ve finále s týmem Plzně. Před začátkem utkání by prý sázel na ně. První a čtvrté místo v konkurenci osmi týmů dobrý, ale první a druzí by bylo lepší, snad příště. K bramborové a zlaté medaili jsme si odvezli ještě tři individuální ceny. Cenu pro nejlepšího hráče červeného týmu získal Radek Mlčák. Cenu pro nejlepšího hráče bílého týmu získal Míša Mlynár. A cenu pro nejlepšího hráče turnaje si odvezl Aleš Chaloupka. Gratuluji !!! Z mého pohledu výborně zahrál David Plzeňský, který jasně zúročil své zkušenosti z halových turnajů a podržel tým především ve finále. Pěkná práce kamaráde ! Jen tak dál !!!

Příští týden jedeme všichni do Sedlčan, a tam musíme tedy více zabrat ! L Chaloupka

Celý článek

—————

06.11.2017 15:35

mladší žáci jsou první v podzimních částech obou hlavních soutěží

Ahoj sportovci, opět mladší žáci ukázali, co umí. Včera porazili  Háje v Jihovýchodní lize a zajistili si tak jasné první místo po podzimní části soutěže. Za podzim ztratili pouze dva body. JEN TAK DÁL!!!

V další soutěži jsme hráli doma s dlouhodobým lídrem naší skupiny o první místo podzimní části.

Tento zápas poznamenal význam výsledku na konečném pořadí hlavní soutěže. To ovšem platilo pro oba tábory a fotbal to byl především ubojovaný nežli pohledný. A jak to tak bývá, vyhrává ten, kdo tam dá více srdíčka a dalších atributů, jako například fotbalové chytrosti, sebeobětování, nebo v neposlední řadě odvahy. A to vše jsme tam viděli. To také rozhodlo. Krásných 2 : 1 pro nás.

Se skromností nám vlastní můžeme zhodnotit podzimní část snad jen tak, že to snad už nemohlo být lepší!!! Pokud přičteme přivezené trofeje s turnajů, a to i za individuální výkony. Pokud přičteme podporu klubu, rodičů a všech co pro náš tým něco udělá či pomůže. Pokud vyzdvihneme to, že jsme neměli nějaké vážnější zranění, krom nějakých puchýřů! Ty k tomu prostě patří včetně modřin, protože to by prostě nebyl fotbal. A ještě přičteme důležitou věc, a to tu, že to kluky prostě baví a že na tréninku máme stále plný stánek. No nezbývá říci nic jiného nežli - JEN TAK DÁL!!!

Ještě k závěrečnému shrnutí podzimu:

za podzimní shrnutí v restauraci U Karla bychom rádi poděkovali personálu za ochotu a trpělivost. V programu jsme tradičně soutěžili v různých kvízech, kde opět kluci oproti trenérům měli navrch, což je dobře a je znát, že tahle fotbalová partička si prostě žije svůj fotbalový život. Také byla na programu hlavní cena trenéra za největší pokrok hráče. Tu si vybojoval za velký kus práce, jak na sobě tak i pro tým, Vytalij Yvanickii. Od léta jsi chlapče udělal velký kus práce! Gratulujeme!!!

Krom řízečků a hranolek byla na závěr naplánovaná sladká tečka v podobě dortů. A ty teda byly, to můžeme potvrdit. Pověstnou třešničku na dortu a také především tu fotbalovou si ovšem na závěr vychutnal trenér. Kluci, ta tedy byla!!!

L + J

Celý článek

—————

30.10.2017 09:43

mladší žáci Trója : SK Dolní Chabry 0 : 31 a 3. místo na turnaji v Berouně

Ahoj sportovci, k Tróji to dnes bude bez komentáře Až nám jich bylo líto.

O víkendu jsme se proběhli v Berouně na turnaji mladších žáků. Tam jsme se mohli poměřit s týmy které neznáme. A jak jsme se probíjeli skupinou postupně jsme porazili kluky ze Všeradic, ze Řep a z Mělníka. Skupinu jsme vyhráli bez ztráty kytičky a šli do semifinále.

Po zbytečných nepozornostech jsme prohráli 1 : 3 s FK Lety. Ti nakonec celý turnaj vyhráli. Škoda. Boj o alespoň třetí místo vyšel. Po dramatu v první polovině zápasu jsme začali hrát co máme naučeno a jednoznačně soupeře přehráli. Bronz máme doma. V turnaji jsme ovšem nastříleli nejvíce branek a odvezli jsme si i individuální cenu pro nejlepšího střelce turnaje. Tu si vystřílel Šimon Hartman a také zaslouženě získal cenu pro nejlepšího hráče týmu. Gratuluji ! A jen tak dál !

L Chaloupka

 


 

Celý článek

—————

23.10.2017 21:30

mladší žáci výsledky soutěží

Ahoj sportovci, opět se můžeme pochlubit výsledky mladších žáků.

V Jihovýchodní lize kluci ještě nenašli přemožitele a jasně kralují v této soutěži pod vedením trenéra Kuldy.

V soutěži skupiny MŽ 2/A třetí místo odpovídá našim výkonům, ne však našim možnostem. Stále potřebujeme zlepšit přesnost a časování přihrávek. Do kombinací zapojit více hráčů v poli a vylepšit tím i dojem s předvedené hry. Není tedy zatím co slavit, ale poctivě na tom pracujeme. Uvidíme, co ještě předvedeme v závěru podzimní části soutěže.

Výsledek s Třeboradicemi ovlivnilo malé hřiště s UMT povrchem. Ne, že bychom byli nespokojeni s výsledkem 8 : 0, ale již se snažíme kluky posunout do kombinací s delšími přihrávkami, a tady na tak malém prostoru to pro ně bylo obtížné. Ne však nemožné!

S Čakovicemi to byl jiný příběh. Velký prostor domácího hřiště a opakovaně vyšší počet fanoušků hnal kluky k jinému výkonu. K výkonu, který pomalu ukazuje potenciál týmu. Při udržení tréninkové disciplíny je jasné, že půjde ještě výše. Kam? To brzy ukáže konečné pořadí podzimní části soutěže. Každopádně 22 : 0 je pořádná porce a bylo již třeba vstřelit nějakou tu branku navíc. V pořadí by nám vylepšené skóre mohlo pomoci. Jen tak dál!!! L + J

Celý článek

—————


Fotogalerie: Žáci

/album/fotogalerie-zaci/p5061715-jpg/

——————————


Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.