Reportáže

10.10.2017 09:43

mladší žáci opět přivezli body

Ahoj sportovci, mladší žáci tedy jedou! V jihovýchodní lize ještě neokusili porážku a v další soutěži již po čtvrté za sebou zvítězili. Není se čemu divit - pokud udržíme takovou tréninkovou morálku. Přes dvacet kluků se třikrát týdně jde na trénink poprat o místo v nominaci.

Samozřejmě za každého počasí. To se někde musí objevit.

V zápasech s Břízkou i s Uhelkami kluci předvedli bojovnost, ale i trochu umu jít do kombinací. Oba zápasy jsme víceméně měli pod kontrolou, ač na Uhelných skladech nás trochu potrápilo počasí a těžký terén. Jenže my jsme již na plískanice a nečas připraveni. Proto, jak jsme již párkrát avizovali, trénujeme za každého počasí. Mějme na paměti, že se blíží zima, a i v tu dobu tradičně trénujeme venku.

Ještě tedy k výsledkům: JEN TAK DÁL !!! L+J

 

Celý článek

—————

25.09.2017 10:10

mladší žáci výsledky soutěže

Ahoj sportovci, máme slibný rozjezd sezóny za sebou. Především nás posílili nadějní hráči, které se snažíme zapracovat do týmu. Ve dvou soutěžích si všichni přijdou na své. Také jsme rozehráli podzimní soutěž Balkapu a plánujeme několik přípravných utkání.

K výsledkům bychom zatím podotkli, že jen jedině pílí, odvahou a bojovností můžeme letos opět něco předvést. Z gauče domova nebo snad tréninkem jiného sportu to opravdu nepůjde. Je třeba se fotbalu opravdu věnovat.

S Admirou 2 : 6 zbytečně ustrašený výkon, Lochkov - ten nás tedy neprověřil, výsledek 12 : 0 v náš prospěch a se Slovanem Bohnice 4 : 0 ve velmi bolavém zápase. Výsledek dostatečný, ale šli jsme dobře šestkrát sami na kasu a nic. To by se nám s kvalitnějšími týmy mohlo vymstít. Na druhou stranu to nebyl ten Slovan z jara, jaký známe. Hodně je podržel gólman, a také až drsné zákroky nás drželi na distanc. Výborný zápas odehrála naše defenzíva v čele s Tadeášem Němcem a Vytym Yvanickiim a co proklouzlo bravurně likvidoval Pepi Němec v naší brance. Ještě jeden bojovník zahrál nad naše očekávání. To nám neuniklo. Kdo? Kája Kohout. Nejen že bojoval s o hlavu většími kluky ze Slovanu jako lev, ale ještě svou pozorností a bojovností vstřelil zaslouženou čtvrtou branku. Zatím dobrý, ale musíme přidat, jako každý začátek sezóny záleží na každé tréninkové jednotce. Teď se rozhoduje jestli budeme či chceme být úspěšní !!!

L + J

Celý článek

—————

25.09.2017 10:03

mladší žáci 1. kolo soutěže Balkap cupu

Ahoj sportovci, po krátké odmlce zase něco z fotbalového života mladších žáků. Zahráli jsme si turnaj v Sedlčanech. Ranní rosa a kluzký povrch nás v prvním zápase trochu potrápil. Branku jsme nevstřelili, a tak jsme si se Spartakem Příbram rozdělili body, škoda. Jen co tráva na slunci oschla, začal se hrát pohlednější fotbálek. To platilo pro všechny zúčastněné týmy. Konečný účet z prvního kola soutěže je, že jsme sice neprohráli, ale dvě remízy nás posunuly na druhé místo, ač jsme jednoznačně s prozatímním lídrem měli vyhrát. Čechie Dubeč totiž po ofsajdu, sudím puštěném, těsně před koncem srovnala na 1 : 1. Po slušném dotazu mi bylo sděleno, že jsme celou hru špatně házeli autové vhazování a že proto, v rámci plynulosti hry, tento drobný přestupek pustil. Hele, kluci mi jsou svědky, co za věci jsme již za ta léta od rozhodčích slyšeli. Tohle je ovšem velice krásný kousek a nedalo by mi spát se s vámi o něj nepodělit. Máme se opět na co letos těšit.

Teď ale děkuji organizaci Balkapu v osobě Luďka Balona za krásné fotbalové dopoledne pro kluky. Dík a zase příště se těšíme.

L Chaloupka

Celý článek

—————

01.09.2017 16:41

mladší žáci

Ahoj sportovci, mladší žáci trénují 16 30 – 18 00 Po, Út, Čt. Nominace na zápasy budeme posílat emailem. Ve čtvrtek 7.9. v 18 00 hod proběhne na hřišti informační schůzka trenérů s rodiči hráčů.

Rád bych ještě poděkoval Michalovi Hrochovi, Milanovi Hrazdírovi, Evě Mlčákové za pomoc s organizováním soustředění. Také Pavlovi Plzeňskému za pomoc při večerní bojovce. Dík !!! Byla to pecka a kupodivu jsme všechny svěřence vrátili rodičům vcelku. Kluci denně makali a doufáme, že  to zúročí především v nadcházející sezóně. Také disciplína byla vynikající. Jen tak dál !!!

L + J

Celý článek

—————

20.06.2017 10:59

mladší žáci 2. místo na turnaji v Mělníku a 3. místo v hlavní soutěži

Ahoj sportovci, jen krátce k tomuto víkendu. Nejen že mě kluci v Mělníku překvapili, ale rozhodně hráli nejpohlednější fotbálek co byl k vidění. Děkuji Petrovi Šulcovi za pomoc. Měl klukům co říci a pozitivně je motivoval. Ke stříbrným medailím jsme si odvezli i individuální cenu pro nejlepšího brankáře turnaje. A tu si vybojoval výborným výkonem Pepi Němec. A mezi námi již ve Vodňanech si ji zasloužil. Boží mlýny melou pomalu a jistě. Gratuluji !!!

A teď k neděli. 4 : 1 s Řepy ? To tedy chlapci klobouk dolů. Především jsme tam , kde jsme chtěli být. A to do třetího místa v hlavní soutěži. Paráda! Zítra ještě přáteláček v Třebo profil 10 + 1 a ve čtvrtek jdeme slavit. Jen tak dál !!!

L Chaloupka

Celý článek

—————


Fotogalerie: Žáci

/album/fotogalerie-zaci/p5061715-jpg/

——————————


Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.