14.11.2009 17:42

Střešovice - Dolní Chabry 0 : 7 (0 : 4)

Poslední zápas podzimu jsme začali aktivněji než soupeř. Bohužel z dvou šancí Petra K. jsme vytěžili jen břevno. Stále jsme všakměli více ze hry a soupeř hrozil jen ze sporadických protiútoků. První gol zaslouženě daly Chabry, když Jáchym ideálně našel kolmou přihrávkou Petra K., který sám před brankářem nezpanikařil, udělal kličku i brankáři a do prázdné branky dal první gol našeho mužstva. V zápětí se situace opakovala. Petr Klouček našel na středu útoku Honzíka, který střelou vedle brankáře zajistil vedení 2 : 0. Ani ne za 5 minut jsme již vedli 3 : 0, když odražený míč z rohu se dostal k Jardovi, který z druhé vlny nedal brankáři Střešovic šanci. Poslední branku prvního poločasu dal opět Petr Klouček (z přihrávky Jáchyma) krásnou střelou pod břevno. Tímto výsledkem skončila i první půle. Nutno však říci, že výsledek byl jednoznačnější než hra. Soupeř zejména v útoku měl výborné ofenzivní hráče, kteří zaměstnávali našeho brankáře (M. Dvořák). Martin však všechny střely kryl i když mu jednou pomohla i tyč.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem neztratit naše vedení a držet soupeře co nejdál od branky. Bohužel hra již nebyla tak pohledná, jako v první půli. Naši kluci více kazili finální přihrávky a také více sólovali. Naopak soupeř hrozil z několika závarů, ale jak Martin tak i po vystřídání Míša byli proti pokazit si v posledním zápase čistí skóre. Takže branky jsme dávali zase jen my. 5. branku dal Jáchym za pomici soupeřova obránce po rohu od Petra K. Další gol dal hlavičkou Šimon po přesném rohu Petra Kloučka. Poslední gol dal zase Šimon, když tentokrát mu nahrával Petr. Z.

Tímto zápasem jsme tak zakončili velice úspěšnou podzimní sezonu. Všem klukům za druhé místo v tabulce gratulujeme.