16.09.2017 07:51

St. přípravka Kbely - Chabry 12:6 (8:4)

Páteční zápas jsme herně ani výsledkově nezvládli. Mimo první čtvrtiny, kterou jsme vyhráli 3:2 po zbytek zápasu dominoval soupeř. Bohužel my jsme k tomu přispěli matným výkonem některých hráčů. Chyběla jakákoliv kombinace a týmový duch. Hráči, které jsem minule chválil se tentokrát topili v kličkách a snahou strhnout hru na sebe. A i když jsem je o přestávce upozorňovl, že tentokrát neprojdou přes 3 hráče, tak herní styl nezměnili. Na druhou stranu mile překvapili někteří jiní hráči - výborně zahrál Ivan s Filipem v obraně a velké zlepšení ukazuje Jíťa. Naty nás podržela druhou půlku v brance (dostala jen 4 branky) Samozřejmě Kbely byl těžší soupeř než Bohnice, takže je potřeba na zápas se dívat i z tohoto pohledu. O výsledku rozhodla 2. čtvrtina, kterou jsme prohráli 6:2. Goly, které dával soupeř jsme inkasovali z rychlích brejků, kdy zejména naši záložníci nezachytili průnik hráče do naší ofenzívy nebo po našich hrubých chybách v rozehrávce. Ale to by mě tolik nevadilo, chci abychom rozehrávali konstruktivně a nenakopávali bezhlavě míče. No máme co zlepšovat, ale i na čem stavět do budoucna. Současně mě těší zatím přístup všech na zápasy, kdy vždy nám chybí maximálně 1 hráč a můžeme střídat 2 celé pětky. Taky v zápase kluci a holky chtěli stále na hřiště, když střídali. Zápas se oderál v klidné a pohodové atmosféře bez žádných faulů nebo nesportovního chování za což platí dík hráčům i rodičům obou mužstev.