05.11.2011 12:27

St. přípravka Dolní Chabry - Přední Kopanina 13 : 20 (9 : 12, 4 : 8)

Tak máme za sebou další zápas v 5 + 1. Tentokrát jsme přivítali na svém hřišti hráče a hráčky z Přední Kopaniny. Je to takový malý výběr světa. V jejich kádru nalezneme hráče z USA, Argentiny, Švédska, Dánska apod. Opět jsme rozdělili mužstvo na starší a mladší. Obdobně to udělal i soupeř, takže jsme hráli na každém hřišti bez výměny soupeřů. Mužstvo mladších posílil David, aby nahradil ve středu zálohy Matěje H. Kluci hráli vyrovnaný zápas. První třetina 3 : 3. V druhé třetině dokonce vedli, ale pak se jim zranil David a to už bylo přeci jen znát. I tak se hrálo ale vyrovnané utkání a kluci i stříleli branky. David si dal hattrick. Dvakrát se trefil Honzík Hreus a  Max, po jedné brance přidal Marti Švehlík a Jirka.

Na druhém hřišti proti sobě nastoupili ročníky 2001. A bylo přeci jen vidět, že pro tyhle kluky (a holky) je už toto hřiště malé. Hra byla převážně o soubojích, což zrovna našim hráčům moc nevoní. Naši kluci hned zkrajem prohrávali 2 : 0. Pak jsme však brankami Pepy Švehlíka, Martina Škurka a Martina Kvapila šli do vedení. Soupeř však vrovna. V druhé třetině jsme šli opět do vedení (skoroval Matěj P.), ale soupeř dvěmi brankami zase otočil zápas. V poslední třetině jsme my už branku nevstřelili, i když střely Martina Škurka, Kuby nebo Pavla volaly po golu. Naopak se trefoval soupeř a 3 brankami rozhodl celý zápas. Škoda, nelze říci, že by byl soupeř fotbalově lepší, ale v čem nás přehrával byl důraz v soubojích a větší kvalita před oběma brankami. Někteří naši kluci se bojí míče a než by šli do souboje, tak se radši otočí nebo se zastaví a tak se fotbal hrát nedá a s vyrovnaným soupeřem to vede zpravidla k prohře.

Sestava: Vojta V., Max, David, Honzík Hreus, Luky, Jirka, Adam, Kryštof L. starši: Martin P., Kuba, Pepa, Pavel, Martin Š, Martin K, Honza D. Matěj P.

Branky: David 3, Max 2, Honzík H. 2, Marti Škurek, Martin Švehlík, Jirka, Martin Kvapil, Pepa Švehlík, Matěj P.