12.09.2009 14:01

St. přípravka Dolní Chabry - Inferno 2 : 0 (0 : 0)

Do tohoto zápasu nastupovali naši fotbalisté proti vedoucímu týmu naší tabulky. Ihned od samého začátku jsme však na hřišti jasně dominovali. Hrálo se prakticky na jendu bránu. Kluci předváděli řadu krásných fotbalových akcí, bohužel bez golového efektu. I když šance Petra Z., Petra K, Honzíka nebo Tomáše volali po golu, tak do poločasu žáný gol nepadl. Po změně stran náš tlak ještě narostl, ale festival neproměněných šancí pokračoval. Navíc soupeř hrozil s ojedinělých protiútoků a po zaváhání naší obrany šel dokonce osamocený hráč Inferna na Martina Dvořáka, který však včasným vyběhnutím donutil soupeře střelit mimo. Střeli Šimona, Honzíka nebo Petra Z. volali zase po golu, ale buď jsme trefovali soupeřova (výborného) brankáře nebo naše střely byly slabé, popřípadě nepřesné. Soupeře jsme v poli jasně přehrávali zejména díky krajním záložníkům, ale koncovka byla stále bídná. Do konce zápasu chyběli asi 3 minuty, když Petr Klouček rorehrál rohový kop přesně na hlavu Jáchyma, který nádhernou hlavičkou otevřel skore. Jáchyma to zřejmě namlsalo natolik, že v poslední minutě vybojoval míč a krásnou střelou z otočky vymetl šibenici soupeřovy branky (2 : 0). Zápas tak skončil naším vítězstvím, které pravda mohlo být ještě vyšší, ale 3 body jsou každopádně doma. Také diváci jistě ocenili řadu našich pohledných akcí a díky dlouho nerozhodnému stavu měl zápas pro ně i značný adrenalinový náboj.