12.09.2011 13:08

St. přípravka 5+1 Zličín - Chabry 16 : 14

V neděli se hrál na Zličíně vyrovnaný zápas, v kterém byli nakonec šťastnější hráči domácího týmu.

Hra byla z naší strany ještě trochu neurovnaná, přece jenom byl to náš 3.mistrovský zápas v systému 5+1 a zpočátku zápasu chyběla bojovnost. Přesto jsme otevřeli skóre. Po závaru před brankou soupeře se dostal odkopnutý míč k Adamovi, který technicky padáčkem přehodil brankáře. Následně utekli Matěj s Honzou, Matěj nacentroval před bránu Honzovi a ten dal 2. gól. Ke konci 1/3 se soupeři který měl ve svém kádru urostlejší fotbalisty, než my podařilo snížit na 2:1. Krátce po přestávce a střídání týmů se hrála oboustrně vyrovnaná hra a naši hráči sehrávali s urostlejšími hráči Zličína vyrovnanou partii, kdy se vedení v zápase přelévalo z jedné strany na druhou a tak pořád bylo o co hrát. 2.třetina skončila 3:3. Za Chabry se opět trefil po přihrávce Matěje Honza. Poté dal gól přímo z rohu Adama poslední náš gól v této třetině dal Martin Švehlík prudkou střelou asi z půlky hřiště. Poslední třetinu jsme udělali několik chyb v obraně, které náš soupeř trestal a tak jsme ji prohráli 4:1. Jediný náš gól v poslední třetině dal Martin Švehlík, který tvrdě  vystřelil přes 3/4 hřiště a  míč se i trochu se štěstím dostal až za záda brankáře Zličína. Celkový výsledek na naše hřišti byl 8:6 pro Zličín. Zvláštní ocenění putuje našemu nejmladšímu a nejmenšímu hráči na hřišti Adamovi za to, jak si při jednom ze soubojů poradil s největším hráčem Zličína.:-)

Na druhém hřišti se hrál vyrovnaný zápas, který i po 3 třetinách skončil remízou. Zápas jsme začali s Martinem Š. v obraně, což nebylo úplně ideální, protože soupeř střelami z dálky tak snadno překonával naší obranu. Po přesunu Martina do zálohy se hra vyrovnala a přibývalo i vstřelených branek v brance soupeře. Pak se rozchytal v brance i Martin Pohůnek a zastavil brankostroj domácích z první třetiny.