07.11.2009 14:59

St. př. Dolní Chabry - Štěrboholy

Do zápasu o druhé místo v tabulce jsme vstoupili s územní převahou. Bohužel šance Petra K., Honzíka nebo Marka zůstaly nevyužity a tak soupeř trestal z rychlého brejku a dostal se do nečekaného vedení 1 : 0. Naši kluci se sice snažili a měli více ze hry, ale hra byla křečovitá, spousta nahrávek končila na kopačkách soupeře nebo střely neměly potřebnou razanci a směr. A tak jsme šli do kabin v půlce s jednogolovým mankem.

V druhé půli se naše hra podstatně zlepšila. A hned v úvodu jsme se dočkali první branky. Honzík našel Petra Kloučka, který se nemýlil a s přehledem srovnal stav na 1 : 1. V zápětí jsme strhli vedení na svoji stranu, když Maty pohotově nahrál Petru Kloučkovi, který ideálně vysunul Honzíka a ten střelou pod břevno nedal brankáři Štěrbohol šanci. Toto však ještě nebyl konec. O minutu později Petr Valenta hezky unikl po pravé straně, nahrál zpět Petrovi Kloučkovi, který z poměrně velké dálky nádherným padáčkem nedal brankáři Štěrbohol šanci a Chabry vedly 3 : 1. Naši kluci tak během prvních 7 minut vstřelili 3 góly a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Soupeř se sice snažil útočit, ale naši obránci byli vždy na svém místě. Naopak hráči Chaber chtěli zvýšit svůj náskok. Po jednom útoku našel Honzík ideálně před brankou Tomáše, který s přehledem zvýšil náš náskok na 4 : 1. Poslední branku vstřelil po zásluze dnes výborně hrající Filip, když si naběhl na roh Matyho a nekompomisně prostřelil brankáře hostí a stanovil konečné skóre na 5 : 1 pro Chabry.

Naši kluci si za výkon v druhé půli a snahu po celý zápas vítěžství určitě zasloužili a dokázali, že jim právem náleží druhá příčka v naší skupině.