25.04.2010 08:30

St.př. Dolní Chabry - Šeberov 8 : 0 (3 : 0)

V zápase s mužstvem Šeberova se od počátku projevovala naše převaha. Od počátku jsme diktovali tempo my. Je pravda, že soupeř byl mladší a tak jsme si mohli dovolit více, než v jiných zápasech. Soupeř však bojoval a také se snažil o kombinační fotbal, takže nedával našim hráčům nic zadarmo.

Skore utkání otevřel Jáchym po přihrávce Šimona. V zápětí se Šimon proměnil ve střelce, když mu ze strany přihrál Petr Z. O pár minut později jsme mohli naše vedení ještě zvýšit, když unikajícího Honzíka zastavil nedovoleně hráč Šeberova a měli jsme šanci pokutového kopu. Tu bohužel Jára nevyužil, když jeho poměrně slabou střelu brankář hostí kryl. Účet první půle završil Petr Z., když centr Honzíka Petrovi přistrčil Maty a ten střelou k tyči zvýšil na 3 : 0.

V druhé půli se náš tlak ještě zvýšil. Více jsme hráli po křídlech a hrozili zejména nebezpečnými centry. Na 4 : 0 zvýšil opět Petr Z., když dostal přihrávku od Petra K. Další branku přidal Petr K. krásnou střelou do šibenice z přímého kopu. Pak přišla asi nejhezčí akce zápasu, když po ose Petr Z. – Honzík – Jáchym – zakončoval Petr K. a zvýšil na 7 : 0. Poslední branku přidal Šimon, když si krásně naběhl na roh Petra K. Nutno říci, že to nebylo poprvé, kdy si Šimon naběhne na roh a hlavou skoruje.

V dnešním zápase bych ocenil zejména po delší době s chutí hrajícího Jáchyma. Také Šimon, Petr K a Petr Z. významně podporovali ofenzívu. V záloze byl hodně vidět Maty s Honzíkem. Obrana i bez Petra V. společně s oběma brankáři spolehlivě kryla všechny akce soupeře.