19.11.2011 13:22

St. př. Dolní Chabry - Radotín 25 : 8 (7 : 5, 18 : 3)

V posledním zápase podzimu jsme přivítali na svém hřišti mužstvo Radotína. Opět jsme rozdělili hráče na "starší" a "mladší". Naši mladší hráči se bezproblémů poradili se soupeřem z Radotína. U starších se hrálo vyrovnanější uktání i když je třeba říci, že jsme byli na tomto hřišti fotbalovější a jen naše žalostná koncovka nám zabránila ve výraznějším vítězství. První velkou šanci měl Max, ale jeho střela skončila na tyči.  Skore zápasu otevřel Emil. Další branku přidal Matin Škurek a Honza Dušek. Pak jsme trošku polevili a soupeř snížil na 3 : 1. Ve druhé třetině nás soupeř zaskočil dvěma rychlými brankami. Pak jsme zlepšili hru (zejména v obraně) a výsledkem bylo několik našich šancí. Martin Škurek trefil tyč z přímého kopu, Martina Kvapila vychytal brankář Radotína. Až opět zaúřadoval Emil, když po autovém vhazování dal krásnou branku hlavou. V poslední třetině jsme se rychle uali vedení. Nejprve Matěj Puchinger krásně vysunul Martina Škurka a ten nezaváhal. Pak si kluci pozice vyměnili. Martin nahrál Matějovi a ten také se nemýlil. Poslední branku dal Kuba po úniku po pravé straně zakončil přesně k tyči. Pak jsme hráli na krášu a naši hráči odmítli několikrát skorovat, dokonce i do prázné branky (Max, Honza). Soupeř se nevzdával a dvěmi brankami upravil výsledek na 7 : 5 pro Chabry. Za dnešní výkon je potřeba kluky pochválit. Snažili se hrát fotbal a bylo k vidění řada pohledných fotbalových akcí. Pravda několikrát jsme i hořeli v obraně, ale to bylo dáno zejména tím, že trenér pravidelně měnil posty jednotlivých našich hráčů ale aspoň si Martin v brance pořádně zachytal.

Sestava mladší: Vojta V., Matěj H., Jirka, Alex, Bořek, Adam, Luky, Honzík H.

Sestava starší Kuba, Martin P., Martin Š, Martni K,, David, Honza D., Matěj P., Max, Emil

Branky: Emil 2, Martin Š. 2, Honza D., Kuba, Matěj P.

Góly mladší: nejrychlejší gól sezóny dal Jirka v prvních sekundách hry po zachycení rozehrávky soupeře a tak celkově Jirka (7), Luky a Maty (4), Alex (2) a Áda F. (1), výsledky: 6:2, 8:1 a 4:0