15.11.2010 11:11

St. př. Dolní Chabry - Kolovraty 0 : 7 (0 : 0)

Zápas s mužstvem z popřední naší skupiny jsme začali velice koncentrovaně. Celý první poločas jsme důsledně bránili starší hráče Kolovrat a soupeřej jsme (až na několik rohů) k ničemu nepustili. Kluci a holky sehráli asi nejlepší poločas v sezoně. Všichni si drželi svá místa a pozorně bránili. V obraně kralovala dvojice Naty - Bořek, kdy zejména Bořek svoji rychlostí a důrazem vyřešil řadu ošemetných situací. Záloha pracovala na 100% a kluci v útoku dokázali podržet míč. Zejména Martin Kvapil po dlouhé době začal předskakovat obránce a svádět souboje o míč a na naší hře vepředu to bylo znát. Je pravda, že tak jako u nás dominovala zejména obrana, tak tomu bylo i u soupeře. Před branku Kolovrat jsme se v první půli moc nedostali. Škoda jen dvou rychlých protiútoků, kdy jsme mohli zahrozit, ale bohužel ani Tomáš, ani Ondra nedokázali prostrčit míč na volného Martina Kvapila.  Nicméně i tak první půle skončila bez branek a my už jsme pomalu začínali věřit v možný zisk prvních podzimních bodů.

Bohužel do druhé půlky nastoupil soupeř s větším tlakem a důrazem. Výsledkem toho bylo, ža naše obrana a brankář byly pod stále větším tlakem, z kterého pramenily standardní situace. Po jednom rohovém kopu (bohužel zcela zbytečném) se podařilo Kolovratům skorovat. Pak si Martin v brance vybral slabší chvilku a bylo to 2 : 0. Od této chvíle se naše hra (jako už po několikráté v této sezoně) dokonale rozložila a hrál už jenom soupeř. Zejména ve chvíli, kdy v obraně nebyla Naty s Bořkem to u nás dost hořelo a padaly branky ať už po samostatných akcích soupeře nebo z rohů. Martin v brance ještě chytil řadu příležitostí Kolovrat, ale i tak nám v síti skončilo ještě dalších 5 branek. Celkový výsledek 7 : 0 je možná po bezbrankové první půli docela krutý, ale pro Kolovraty vzhledem k předvedené hře a herní převaze zcela zasloužený.