14.10.2010 08:13

St. př. Dolní Chabry - Junior 0 : 6 (0 : 1)

Přederávku s Juniorem jsme začali nejlépe ze všech dosavadních zápasů. Prvních 10 minut jsme byli lepším celkem. Měli jsme i golovou šanci, ale Martin Kvapil ji bohužel tentokrát neproměnil. Bohužel první branku po našem vystřídání dal soupeř. Nicméně i nadále byla hra vyrovnaná a naši kluci (a Naty) kladly nečekaný odpor. Poločas tak skončil poměrně překvapivým a těsným výsledkem 1 : 0 pro Junior.

V druhé půli však přeci jen Junior získával územní převahu a projevila se i herní kvalita a vyrovnanost všech jeho hráčů. U nás již některým hráčům (zejména z první sedmičky) docházely síly a druhá sedmíčka ve stávajícím složení bohužel zatím nemá nato, aby ohrozila branku soupeře. Druhou půli jsme tak hrálo převážně před naší brankou a soupeř postupně přidal v prvních 15 min. 3 branky. V závěru jsme se pokusili přeci jen vstřelit čestný úspěch, ale vysunutí Martina Š. a Tomáše C. do útoku a zálohy bohužel branku nepřineslo, i když šance Martina Š. i Jirky  po golu volali. Soupeř naopak využil naší otevřené obrany a přidal v závěru ještě 2 branky.

Zápas tak skončil jednoznačným výsledkem, i když naše hra (zejména v první půli) tomu neodpovídala. Pravdou je, že dvě branky jsme zbytečně inkasovaly při netaktickém střídání při rohovém kopu soupeře. Každopádně v porovnání s minulou sezonou, kdy jsme s Juniorem prohráli 17 : 0 a 13 : 0, tak alespoň z toho pohledu je vidět určité zlepšení. Dnešní zápas odehrál výborně opět Tomáš C. a ve druhé sedmičce se podstatně zlepšil Bořek. Svoje si taky odehráli kluci Švehlíkovic na krajích zálohy.