03.05.2010 20:59

St. př. Cholupice - Dolní Chabry 0 : 9 (0 : 4)

Zápas proti fotbalovému, ale přeci jen podstatně mladšímu soupeři se od samého počátku vyvíjel v náš prospěch. Po serii neproměněných šancí dal naší první branku Jáchym, poté, co si pěkně vyměnil míč se Šimonem. Další branku přidal Petr Valenta po dobře zahraném rohovém rohu Petra Kloučka. Na 3 : 0 zvýšil opět po rohu Petra Kloučka hlavou Šimon, což už se v našich zápasech stává pomalu tradicí. Skore prvního poločasu uzavřel Petr Klouček, když využil přistrčení Honzíka.

Do druhé půle jsme nastoupili opět s cílem přidat ještě nějaké branky. Po přihrávce Šimona dal na 5 : 0 Honzík. 6. branka padla po povedené kombinační akci po ose Petr Z. – Petr. K. a zakončoval Honzík. 7. branka padla jako přes kopírák. Petr Z. odcentroval na Petra K. a ten přistrčil Honzíkovi, který vedle brankáře poslal míč do sítě. V závěru zápasu využil povolené koncentrace hráčů Cholupic ještě dvakrát Petr Z. a díky asistencím Petra K. a Šimona krásnými střelami upravil na konečný výsledek na 9 : 0.

Dnešní zápas jsme odehráli v pohodě a kluci si zkusili několik kombinačních akcí, které ne vždy skončili golem, ale snaha byla. Na druhou stranu musíme pochválit i soupeře, který ač podstatně mladší bojoval až do konce a i jeho hráči několikrát prověřili naší obranu a brankáře.