11.10.2010 09:24

St. př. Chabry - Tempo 1 : 10 (1 : 5)

O nedělní zápas starší přípravky byl veliký zájem. Sešli se všichni hráči, takže jich bylo celkem 16! Soupeř byl tentokrát opravcu kvalitní. I když hráči nebyli o moc větší než naši kluci a holky, tak byli určitě fotbalovější. Myslím, že to byl nejlepší soupeř, s kterým jsme zatím hráli. Zápas jsme začali trošku ospale a tak není divu, že hned po pár minutách jsme dostali branku. Po vystřídání druhé sedmičky přišla další branka Tempa.  Zápas se nám podařilo (na chvíli) zdramatizovat, když Naty proměnila pokutový kop. Výsledek 2 : 1 však dlouho nevydržel a soupeř odskočil opět o dva goly po rychlém brejku. Škoda, že Tomášův výborně kopnutý přímý kop jen těsně minul tyčku branky Tempa. Do poločasu ještě přidalo Tempo další dvě branky, takže do kabin se šlo již za rozhodnutého stavu.

V duhé půlce se obraz hry moc nezměnil. Soupeř byl rychlejší a důraznější. Naši hráči se mu snažili vyrovnat jen bojovností. Zejména však druhá (mladší) sedmička hrála na doraz a za to si zaslouží velkou pochvalu. Filip, Pepa, Emil, Tereza i další bojovali, co jim síly stačili. Boohužel na rozjetého soupeře to nestačilo. Naše druhá (zahajovací) sedmička se stejně jako v prvním poločase rozjížděla pomalu. Záložníci se rychle zbavovali míče a naši útočníci se schovávali za obránce soupeře. Nicméně v závěru zápasu, když i soupeř již trošku polevil v obraně jsme měli i pár brankových příležitostí (Kuba, Jirka, Martin Kvapil), ale branku jsme nedali. Z této sedmičky zahrál výborně v obraně Tomáš. Branky v druhé půli přidal tedy už jen soupeř. Celkový výsledek 10 : 1 pro Tempo je možná z pohledu hry trošku krutý pro Chabry, ale prostě když branky nedáváme, někteří hráči se neporvou o míč a nevyvarujeme se chyb v obraně, tak nás asi jiné výsledky nečekají. Na druhou stranu je příslibem zájem všech kluků a děvčat o zápasy a fotbal vůbec, což nás určitě těší.