24.10.2009 00:00

St.př. SK Dolní Chabry - Sokol Běchovice 7:0

Utkání se zúčastnili : Čechýno, Šmidke, Danda, Lněňda, Kubas, Ondra, Sedy, Jéňa a Tóna.

S domácími jsme drželi krok do 6 minuty. Bohužel po chybě Čechýna, kdy nedůsledně řešil situaci na hraně vápna a domácí se dostali lacino do vedení - 1:0. To bylo nastartování motoru domácí mašiny. Útok za útokem se valily na naši branku a v 10.minutě po nešťastně řešené situaci (ne dnes naposledy) našich obranců, zcela osamocený hráč domácích doklepl do prázdné branky - 2:0. Tlak domácích se stupňoval a nebýt skvostného zákroku Čechýna mohlo se skóre opět měnit. Další rána přišla v 16.minutě, chyba obrany jako přes kopírák z desáté minuty a stav zápasu byl 3:0.

Po výrazné domluvě o přestávce, kluci hráli jako vyměnění. Dostali domácí pod tlak a ve 27.minutě se po hezkém uvolnění Ondřejem dostal do velké šance Sedy a v zápětí Jéňa. Jak nadějně vše vypadalo, nakonec skončilo fiaskem, kdy si oba jmenovaní hlavně navzájem překáželi. Ve 30.minutě se do šance opět hnal Ondra. Bohužel byl na hrotu sám a již neměl dostatek sil probít se přes domácí obranu. Ve 33.minutě si slabou chvilku vybral Čechýno, po rohovém kopu podběhl centr a domácí hráč opět před zcela prázdnou brankou nikým nebráněn pohodlně zvýšil na 4:0. Spokojení domácí se již tolik nehnali do útoku a hra se tak opticky vyrovnala. Opět ale využili naši chybu a ve 43.minutě znova po rohovém kopu, kdy se míč odrazil od zády se točícího  obránce do branky -5:0. Nejhorší chvilka přišla vzápětí. Našem rozehrání ze středového kruhu bylo tak lajdácky provedené, že se míče zmocnil domácí hráč, nikým nebráněn prošel až k brance a prostřelil Čechýna! Ještě tedy 43.minuta a stav zápasu je 6:0 !!! No a dílo zkázy bylo dovršeno ve 47.minutě opět naší špatnou obranou činností - 7:0.

Hodnocení: Do zápasu jsme nastoupili velmi vlažně. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o dva góly! Mám pocit, že si myslíme, že šance se vytvoří sami, přihrávky příjdou sami a góly se vstřelí sami. No a když to nejde, přeci se všichni nebudeme snažit, vždyť Ondra to uběhá. Omyl, velký omyl! Ne jen Ondra je dobrý fotbalista, ale vy ostatní taky! Jen je potřeba si to uvědomit, semknout se jako tým a bojovat jako tým. Mistrovské zápasy jsou také známkou vašeho přístupu k tréninkům pánové! Když máme ale v hlavě jenom samé hlouposti a schází disciplína a chuť trénovat a bojovat za sršní barvy, to je záležitost vašich hlav!