16.09.2011 20:24

St. př. 7+1 Dubeč - Chabry 8 : 1 (3 : 0)

Na zápas do Dubče jsme vyrazili zase o trošku více oslabení. K dlouhodobě nemocnému Martinovi Škurkovi a Matějovi Puchingerovi se přidal Kuba Karban, Pavel Josefus a Emil). Na druhou stranu se nám vrátily do sestavy Švehlíčata, takže sestava nevypadala vůbec zle vzhledem k tomu, že jsem hráli jen proti hráčům ročníku 2002. Bohužel naši hráči předvedli nejhorší výkon sezony. Zejména hra záložní řady v první polovině byla hodně špatná. Kluci si nedokázali nahrát, nepřistupovali ve středu pole k hráčům, krajní záložníci hráli všude jen ne u lajny a tak to bylo během chvíle 2 : 0 pro Dubeč. Do útoku balony vůbec nechodily a když už se tam míč dostal, tak kluci vepředu zůstali sami, protože naši záložníci rozhodně nepodporovali útok.  My jsme tak ohrozili branku jen jednou, ale branka z toho nebyla. Naopak soupeř přidal ještě jednu branku do konce první půle.

Do druhé půlky jsme vstoupili aktivněji a po změnách v sestavě jsme přeci jen byli nebezpečnějš alespoň prvních 10 minut. Naší hru oživilo zejména stažení Martina Kvapila do zálohy a vysunutí David do útoku. Bohužel z několika slibných šancí jsme branku nedali a tak trestal soupeř a přidával jednu branku za druhou. I my jsme se však dostávali před branku soupeře, ale šance Davida a Martina K, zůstaly tentokrát nevyužity. Nakonec jsme si alespoň jednu branku dali, i když si ji místo nás musela vstřelit Dubeč, když po závaru před brankou si hráči Dubče srazili míč do své branky.

Celkové skore 8 : 1 je tak za předvedený výkon ještě milosrdné. Vůbec nevadí, že jsme prohráli, ale dnešní výkon kluků byl hluboce pod jejich možnostmi a při vší úctě k soupeři jsme jej měli potrápit více. Pokud ale si stále kluci budou myslet, že bez běhání, nepřistupování k hráčům a držení si svých pozic můžou vyhrávat, tak to možná platí s podstatně slabšími soupeři, než s těmi, kteří hrají s námi tuto soutěž 7+1. Za dnešní výkon zaslouží pochvalu jen Martin Kvapil, ke kterému se v druhé půli přidal Bořek s Davidem a Lukym.

Sestava: Vojta V., Martin P. - Bořek, Švehlík M., Švehlík P., David, Kryštof L., Adam, Martin K, Ondra, Matěj H., Luky