20.09.2011 20:13

St. př. 5+1 Praga - Dolní Chabry 4 : 12 (2 : 9, 2 : 3)

Zápas s Pragovkou jsme rozdělili na dva minizápasy (obdobně jako s Bohemkou), kde na jednom hřišti proti sobě nastoupili hráči ročníku 2001 a na druhém ti mladší (u nás ročník 2002 a 2003). Obě mužstva tak proti sobě sehrála všechny 3 třetiny bez výměny soupeřů. Oba zápasy začaly poměrně vyrovnaně. Nastoupili jsme v rozestavení 2-1-2, kdy středového hráče hrál na jednom hřišti Martin Kvapil a na druhém Matěj Horáček. Postupem času jsme však na obou hřištích šli do vedení. U starších hráčů zejména prospěl přesun Davida do útoku a to nejen z důvodu, že vsítil úvodní branku, ale hlavně, že se dokázal zapojovat do kombinace a nezbavoval se bezhlavě míčů. Chabry tak po první třetině vedly 4 : 0 (2 : 0 na každém hřišti). Druhá třetina patřila zejména starším klukům, kteří pěti brankami rozhodli o osudu celého utkání. Rzstřílel se zejména Honza D. a Martin Kvapil. Do poslední třetiny jsme udělali u starších kluků několik změn, tak aby si zahráli vepředu i ti hráči, co normálně hrají jen vzadu (Kuba, Pepa atd.). Hra už sice nebyla tak pohledná, ale zato si kluci vstřelili pěkné branky (Pepa, Ondra) a to je moc dobře. V brance u starších chytali spolehlivě Kuba dvě třetiny a jednu třetinu Martin P-. V obraně dominovali Pepa a Martin P. V útoku hrál dobře David s Ondrou a samozřejmě Honza D. Zálohu oblítal Martin K., který se střídal s Davidem. Kluci si zahráli určitě dosyta.

Na druhém hřišti to měli kluci těžší, proti nim stál fotbalovější soupeř a bylo těžké překonat obranu Pragovky,. Přesto dokázali zvítězit brankami Jirky, Matěje a Lukáše - moc gratulujeme.

Mladší hráči nastoupili v sestavě Šimáček - Adam F, Honza H., Švehlík Martin, Šmicer Jirka, Luky, Matěj H.

Branky: Matěj, Luky, JIrka

Starší: Kuba - Pepa Š, David, Martin P., Martin K, Honza D, Ondra

Branky: Honza D. 3, Martin Kvapil 2, David 2, Pepa Š, Ondra Kadlec