28.10.2011 11:38

ST. př. 5+1 Kbely - Dolní Chabry 18:6

Ve čtvrtek 27.10.2011 jsme vyrazili do Kbel. Na začátku se trenéři dohodli postavit mladší tým (2002 a 2003) a starší tým (2001), obdobně to udělal soupeř. Tentokrát mohu hodnotit pouze hru mladších chaberských bojovníků. Bohužel našim zásadním nedostatkem byl fakt, že jsme neměli golmana. Do brány se tak na první třetinu postavil Luky. Povrch hřiště byla umělka, ale já bych to spíš nazvala kobercem nevalné kvality. Oba fakty naši hru poznamenaly, míč se odrážel nestandardně a než si na to kluci alespoň trošku zvykli byla třetina pryč a stav 2:1 pro domácí i přes to, že první kdo otevřel skore byl Maty.

Do druhé třetiny jsme čekali, že kluci vlítnou s větším elánem, ale opak byl pravdou soupeř nás v této třetine rozsřílel 6:1. V průběhu třeniny se v brance vystřídal Áda F. Tato třetina se nám ale nepovedla a kluci dělali zbytečné chyby a to i naše jindy ostřílené opory Marťas Šv. a Jirka. Nedokázali jsme si hlídat hráče na tělo a tak se většinou dostali do přečíslení a naše chyby trestali gólem. Za Chabry se trefil opět Maty. Několik šancí měl i Jirka s Lukym.

Poslední třetina byla asi herně nejvydařenější, do brány šel Dominik a kluci v poli předváděli akce, na které jsme od nich zvyklí. Bohužel gólem skončila akce pouze jedna a to ta Lukyho, který opravdu dneska bojoval v poli jako lev. Závěrečná třetina končila stavem 3:1. Pro mladší tedy celkově 11:3.

Kbely hrály hrály tvrdě a jejich hra nám nesedla. Uvidíme, jak se s nimi "popereme" u nás na trávě, osobně si nemyslím, že by to byl soupeř kterého bychom nedokázali porazit.

Sestava: Luky, Jirka, Maty, Áda F., Marťas Šv., Honza Hreus a Dominik F.

Na druhém hřišti se trenérské role zhostil Martin Kvapil st. a k dispozici měl: Martin Pohůnek (brána), Martin Kvapil, Pepa Š., David Ř., Honza D., Ondra K., Max a dál už nevím (doplním:-) ). Konečné skore starších bylo 7:3.