07.09.2011 19:54

St. př. 5+1 Chabry - Gordic Kačerov 28 : 7 (6 : 2, 15 : 1, 7 : 4)

Na zápas s Gordicem Kačerov jsme postavili 2 vyrovnaném formace. K dispozici jsme měli 16 hráčů, takže bylo z čeho vybírat. Jak se ukázalo, obě mužstva postrádaly několik svých klíčových hráčů, ale Chabry se s tím vyrovnali přeci jen lépe.  Na jednom hřišti jsme nastoupili ve složení Kuba, Vojta Vyšín - Pavel J., Alex, Honza D., Švehlík M., Švehlík P., Luky a druhé bylo ve složení Vojta Š - Adam, Bořek, Martin P., Martin Škurek,, Emil, Ondra a Honzík H. Na obou hřištích jsme na soupeře vlétli a záhy jsme se dostali do vedení. Na hřišti, které jsem měl možnost sledovat hrál se hrál pohledný a oboustranně útočný fotbal. Naši kluci se dostali záhy do vedení 3 brankami Martina Škurka. Houževnatý soupeř však ještě do konce třetiny zkorigoval výsledek 2 brankami na 3 : 2. Další třetinu s druhým mužstvem Kačerova jsme vyhráli přesvědčivě 9 : 1, když k Martinovi se střelecky přidal zejména Emil s Ondrou. Ze soupeřových hráčů nás nejvíce zlobil hráč č. 7, ale naši obránci Adam, Bořek a Martin P. ho až na jednu branku k ničemu nepustili. Vojta v brance výborně chytal a zejména rychlými výběhy zmařil spoustu šancí soupeře. Poslední třetinu jsme dohrávali již v poklidném tempu. Více jsme střídali a zkoušeli kluky i na jiných postech. Kluci předvedli několik hezkých akcí, ale branek již tolik nebylo, zejména i díky výborně chytajícímu brankáři Kačerova. Přesto jsme měli po celý zápas hru pod kontrolou.

Na vedlejším hřišti se střelecky chytil Honza Dušek, který nastřílel drtivou většinu branek. Dvorním nahrávačem byl pro něj Kuba. Škoda, že se hned v úvodní třetině zranil Pavel, což značně ovlivnilo naší rozehrávku ze zadních řad. Přesto i na tomto hřišti kluci kontrolovali hru a předvedli řadu pěkných akcí. Dnes si kluci fotbal určitě užili a to jak z Chaber, tak i z Kačerova. Moc se mi líbilo, že rodiče z Kačerova povzbuzovali své děti i za nepříznivého stavu a tak by to mělo být. Na naší straně bych naopak ocenil skutečnost, že kluci nesolovali a snažili se nahrávat a to i těm menším spoluhráčům, byť mohli sami zakončit. Takže dnes kluci mají velkou jedničku.