19.09.2011 08:40

St.př. 2x 5+1 Dolní Chabry - Bohemians Praha 8 : 12 (2 : 9 a 6 : 3)

Na zápas 5+1 Bohemka nastoupila s jedním silnějším a s jedním slabším mužstvem a požádala nás, jestli bychom také takto nepostavili dvě družstva, která by spolu hrála bez vystřídání po třetinách. Postavili jsme tedy 2 mužstva, kde v prvním byli spíše hráči ročníku 2001 a v druhém 2003 a 2002. Na obou hřištích se hrál vyrovnaný zápas. I když naše A mužstvo prohrávalo o 3 branky po první třetině, hra byla vyrovnaná a my jsme dopláceli na neproměňování šancí. Druhá třetina skončila na hřišti A 1:1 a soupeř až v poslední třeti definitivně zlomil náš odpor a zvítězil celkově 9 : 2. Naše branky zaznamenal David a Lukáš. K první vstřelené brance za Chabry Davidovi gratulujeme. Na hřišti, kde hráli ročníky 2002 a 2003 jsme byli dokonce lepší, ale dostávali jsme zbytečné branky a neproměnili jsme řadu tutovek, takže po dvou třetinách byl zápas vyrovnaný 3:3. Do poslení třetiny jsme však vlétli jako uragán a 3 brankami Honzíka Duška jsme rozhodli toto miniuktání a stanovili jeho výsledek na 6:3 pro Chabry. Škoda, že jsme neproměnili více golových šancí, neboť bychom mohli zvrátit výsledek celého zápasu. Naše branky vstřelil Honza Dušek 5 a jednu přidal Martin Švehlík. Jejich dvorním nahrávačem byl Matěj Horáček, který stál u zrodu prakticky všech branek.

Celkově tak zápas skončil 12 : 8 pro Bohemku. Kluci se však na rozdíl od Dubče podstatně zlepšili a i přes prohru jim dnes není co vytknout. Samozřejmě byly zde zbytečné branky nebo naopak řada zahozených příležitosti nebo zbytečné solování, ale celkový obraz hry byl dobrý a kluci předvedli řadu pěkných fotbalových akcí.

Sestava A: Vojta Š - Pavel J, Bořek, Pepa Š, Martin K, David, Luky,

Sestava B Vojta V. - Adam, Martin Š., Matěj H., Martin P., Kdyštof L, Ondra, Honza D.

Branky: Honza 5, Martin Švehlík, Luky, David